Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
Zablokowany
Posty: 4639 • Strona 430 z 464
  • 27 / 2 / 0
Nazwa:Heineken
Kolor:Zielony
Kształt: Prostokąt
Logo:Napis Heineken
Kiedy kupione: listopada 2017 Pomorskie
Sposób przyjęcia:Oral
Opis działania:Na starcie pół dość poklepalo kumpel po kwasie namówił mnie na drugie pół.. Dobra pizda szczęka lata jak głupia empatia dość spora
Ocena działania:6/10
Dodatkowe komentarze:
  • 10 / / 0
Spotkał się ktoś z cukierkami w kształcie słonia?
  • 1 / / 0
Poproszę jakieś sprawdzone informacje na temat tego wariata.
Wiem, ze to stormtrooper jest, ale jaka jest jego dokładna zawartość pozostaje dla mnie zagadką ;/
https://zapodaj.net/43e88132c7853.jpg.html
  • 27 / 2 / 0
Nazwa:Whatsapp
Kolor:Zielony
Kształt: okrągy
Logo:Komorka w dymku
Gdzie kupione:Pomorskie
Sposób przyjęcia:cała troszkę pomieszala potem dorzut pol empatia lekkie mielenie szczęka miło się gardło potem znów dorzut całą no to przygrzalo mocne mielenie szczęka i lekkie shizy7/10
Opis działania:
Ocena działania:
  • 1 / 1 / 0
Witam mam dwie pigułki koloru bordowe jeden z logo VW z drugiej strony R oraz Pablo Escobar a z drugiej strony podobizna jego twarzy. Ktoś coś o nich wie?
  • 463 / 60 / 0
Widze, ze pojawil sie wątek niebieskich Tesli z Poznania więc może się wypowiem :)

w lubuskiem też są, bardzo je zachwalam zarówno ja jak i koledzy. na moje oko okolice 200mg, zazwyczaj jem pół i pół za 15-20min i jest akurat:)

aczkolwiek zdarzyło mi się jeść więcej, max 2 i było również dobrze, ale już poszatkowany film, nieogar.. niemniej jednak samo MDMA i polecam kazdemu :)

tabletka to błękitny trójkąt z wybitym (wypukłe napisy) logo tesli i napisem TESLA z jeden strony, a przedziałką z drugiej. widoczne są blade i lekko brązowe krysztaly
  • 280 / 20 / 0
06 listopada 2017Dreamliner1990 pisze:
Czy ktoś wie cos na temat zielonych trójkątów mitsubishi? Poznan, cena 30zl :old:
kilka miesięcy temu po zjedzeniu 5 oprócz rzygania niewiele doświadczyłam także jeśli to nadal te same nie polecam
  • 564 / 52 / 0
Zielone Giorgio Armani, ktos cos? Podobno wrzucaja egzystencjalne schematy na glowe, wizuale typu falowanie obrazu itp.
Predzej martwy niz slaby
  • 922 / 276 / 0
07 listopada 2017trotyl20 pisze:
Zielone Giorgio Armani, ktos cos? Podobno wrzucaja egzystencjalne schematy na glowe, wizuale typu falowanie obrazu itp.
Przypuszczam, ze 2C-B, lub MDA.
PSYCHEDELIC WARRIOR
  • 4 / / 0
A jeszcze ktoś miał jakieś doswiadczenia z zielonymi trójkątami mitsubishi?
Zablokowany
Posty: 4639 • Strona 430 z 464
Newsy
[img]
Wszędzie zapach marihuany. Partner Świątek mówi głośno o problemie

Casper Ruud, mikstowy partner Igi Świątek na US Open, skarżył się na zapach marihuany na kortach w Nowym Jorku. To nie pierwszy raz, gdy zawodnicy zgłaszają ten problem.

[img]
„Czyste” e-papierosy mogą być bardziej szkodliwe niż aromatyzowane

Aromatyzowane e-papierosy są bardziej pociągające dla młodzieży i młodych dorosłych, dlatego też w wielu miejscach – w ramach walki na nałogiem – wprowadza się ograniczenia czy zakazy sprzedaży tego typu produktów. Naukowcy z Yale University. Boston University oraz University of Louisville porównali skutki wdychania „czystych” liquidów z aromatyzowanymi oraz z niepaleniem. I okazało się, że te „czyste” są pod pewnymi względami bardziej szkodliwe dla zdrowia.

[img]
Narkotyki. Nie trzeba dealera, młodzi kupują przez internet

Narkotyki są coraz mocniejsze i coraz łatwiej dostępne, alarmuje pełnomocnik rządu Niemiec ds. uzależnień.