To mój pierwszy post na forum więc przede wszystkim chciałbym się przywitać.
Paliłem sporo mj ale zawsze irytowało mnie to uczucie ciar na plecach przez kolejny tydzień, więc skończyłem.
Teraz od roku jestem całkowicie czysty od czegokolwiek.
Pytanko, znacie coś legalnego w Polsce i bezpiecznego do palenia, co mógłbym sobie posadzić na parapecie i od czasu do czasu konsumować samo w sobie?
Szkoda że Szałwia wieszcza jest już nielegalna, ale szukam czegoś w tym stylu, bo lubiłem się zrobić ale to jednak musi być na legalu.
Zarówno alkohol jak i mj wkręcało mi się bardzo szybko (1 piwko, 1 buch to dla mnie wystarczająco), więc nie musi być coś super mocnego, myślę,
że jestem słabo odporny na takie substancje.
Pomożecie?
przeniesiono do ogólnego wątku - polymerase
07 czerwca 2017Szamanisko pisze: posadzić na parapecie i od czasu do czasu konsumować samo w sobie?
(...)
więc nie musi być coś super mocnego
Ale to do jedzenia, nie do palenia.
Może heimia salicifolia? Jest to najmocniejszy składnik 2v2.
Pierdolita panowie o tych synt. kanna w kompozycjach. Heimia naprawdę wywołuje takie efekty. https://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=37638
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut_ekranu_z_2025-01-17_11-55-24.jpg)
„Wokół marihuany medycznej wciąż jest wiele stereotypów, a największą bolączką jest dezinformacja”
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psiloshrooms25.jpg)
Psychodeliki mogą wspomagać onkologiczną psychoterapię i leczenie alkoholizmu
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/receptomat_og_image.png)
W marcu wyraźne odbicie. 88 tys. recept z receptomatów na medyczną marihuanę i opioidy
Ostatni kwartał przyniósł spadek liczby recept wypisywanych na leki kontrolowane, choć w marcu odnotowano odbicie, wyraźne zwłaszcza w przypadku medycznej marihuany - informuje w środowym wydaniu "Dziennik Gazeta Prawna".
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/5514.jpg)
Czy psychodeliki mogą uczynić Cię bardziej moralnym człowiekiem? [Nowe badania 2025]
Czy możliwe jest, że po zażyciu psychodelików stajesz się bardziej empatyczny, troszczysz się o innych ludzi, zwierzęta czy nawet środowisko naturalne? Najnowsze badania opublikowane w Journal of Psychoactive Drugs sugerują, że tak – osoby, które doświadczyły głębokich przeżyć psychodelicznych, wykazują wyższy poziom moralnej ekspansywności, czyli gotowości do rozszerzenia współczucia i troski na coraz szersze kręgi istnienia. Co ciekawe, wzrost ten jest szczególnie silny u osób, które podczas „tripu” przeżyły rozpad ego lub intensywne doświadczenia mistyczne.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/krysztalowycamping_0.jpg)
Baner reklamujący sprzedaż mefedronu wisiał na płocie sopockiego kempingu
Na ogrodzeniu kempingu przy ul. Bitwy pod Płowcami w Sopocie zawisł baner z kodem QR, który po zeskanowaniu prowadził do strony oferującej sprzedaż mefedronu. To kolejny przypadek, po niedawnych doniesieniach z Gdańska, reklamowania sprzedaży narkotyków za pomocą umieszczanych w miejscach publicznych kodów QR.