05 marca 2017sprawdzone_info pisze: Jakoś zupełnie mnie to nie dziwi.
05 marca 2017serotoninowy pisze: Pol roku temu pisalem ze to U zbiera swoje zniwo i zbierac bedzie dopoki nie zbanuja. Bardzo niebezpieczna substancja ktora sam prawie zamowilem swego czasu.
bez wiosennego w wiośnie życia nieba?...
Wołają na nas, że w złą idziem stronę,
precz o świat troskę rzucając powinną,
a czy pytają się nas, co nam trzeba
i czyśmy mogli obrać drogę inną?
08 marca 2017Uroboros pisze: Na pewno nie następna delegalizacja.
Nie pytają czemu, jeśli to jest susz to jest mokry
Nie pytają czemu proch jebie jak odświeżacz z kibla
Biorą i tak komuś opierdolą - taka firma'
następnym razem pytać w temacie 'poszukiwani' - polymerase
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Gdzieś pisała że ostatnio zdarzyło się jej spożyc przypadkowo 30 mg eti.
W innym temacie opisywala miksy na bazie 50 mg uli z pirylką a-pihp na podkladzie 4mg flubro .
Może po prostu ostro leci..... Z tego co wiem miała meża ale pewnie też ćpuna.
Sprawiała wrażenie rozsądnej, dopóki nie wpadła w sidła rc benzo i opio .
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
12 marca 2017ledzeppelin2 pisze: Dwwiantka.... Obserwowalem jej postep w probowaniu nowych substancji poprzez posty. Wyraźnie w ostatnim okresie przerzuciła się w kierunku benzo i opio.
Gdzieś pisała że ostatnio zdarzyło się jej spożyc przypadkowo 30 mg eti.
W innym temacie opisywala miksy na bazie 50 mg uli z pirylką a-pihp na podkladzie 4mg flubro .
Może po prostu ostro leci..... Z tego co wiem miała meża ale pewnie też ćpuna.
Sprawiała wrażenie rozsądnej, dopóki nie wpadła w sidła rc benzo i opio .
04 marca 2017Uroboros pisze: Z racji, iż oficjalny autor poniższej treści woli zostać anonimowy, to ja poinformuję o odejściu kolejnego z nas...Powód nieznany, rodzina żadnych informacji nie podała, a znajomych-ćpunów traktuje jako winowajców.Drodzy, z początkiem lutego odeszła nasza siostra Dewiantka, pisała na tym forum pod różnymi nickami. Teraz już jest spokojna, wolna od trosk i zwiedza wszystkie kolory tęczy na różowym jednorożcu. Pokój jej duszy.
bez wiosennego w wiośnie życia nieba?...
Wołają na nas, że w złą idziem stronę,
precz o świat troskę rzucając powinną,
a czy pytają się nas, co nam trzeba
i czyśmy mogli obrać drogę inną?
24 stycznia 2017sprawdzone_info pisze: CosmoDo
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Co dzieje się w mózgu pod wpływem psychodelików? Nowe badanie daje odpowiedzi
Psychodeliki mogą sprawiać, że ludzie doświadczają siebie i świata w uderzający sposób – kształty ulegają przeobrażeniom, dźwięki zniekształceniu, a niekiedy dochodzi nawet do zaniku poczucia własnego „ja”, zjawiska określanego jako „ego death”. Jednak to, co dokładnie dzieje się w mózgu, by wywołać takie wrażenia, wciąż nie jest w pełni zrozumiałe.
Cyfrowe klony ludzkiego umysłu. Naukowcy testują psychodeliki na wirtualnych mózgach
Wyobraź sobie, że lekarze mogą przetestować wysoce eksperymentalną terapię na Twoim mózgu, w ogóle nie podając Ci leku.
Koniec ery alkomatów. W polskich firmach zaczyna się era narkotestów
Kilkanaście lat temu problem używek w miejscu pracy kojarzył się niemal wyłącznie z alkoholem. Kontrola trzeźwości, alkomaty, procedury odsuwania pracownika od obowiązków – to wszystko zamieniło się w standard w wielu branżach. Dziś jednak punkt ciężkości wyraźnie się przesunął. Coraz częściej mówi się nie o alkoholu, lecz o narkotykach i innych substancjach psychoaktywnych. Wydaje się, że ta zmiana nie jest przypadkowa, ale wpisuje się w szerszy trend społeczny, szczególnie widoczny w młodszym pokoleniu.
