Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
Grejpfrut według mnie jest gorszy od czosnku, niby zwiększa "moc", ale nie rusza za bardzo psychodelicznych efektów. Wizja odtwarzanych naszych wspomnień robi się bardziej wyrazista przy grejpfrucie i jest niby lepiej, ale w mixie z czosnkiem widać wtedy prawdziwy potencjał ponieważ wspomnienia zaczynają się na siebie nakładać i jesteśmy w stanie ujrzeć naprawdę pokręcone na maxa rzeczy :D Dodatkowo czosnek jak zamkniemy oczy i leżymy w totalnym bezruchu niesamowicie zwiększa znieczulenie ciała co przekłada się na naprawdę potężne uczucie latania w przestrzeni naszych CEV'ów. (wczoraj zrobiłem mix'a 1 grejpfrut zjedzony z białą częścią + 8 dużych ząbków czosnku hiszpańskiego [dużo silniej działa niż np. polski czosnek] w sosie majonezowo-keczupowym, 2 godziny się ładowało, 1 godzina słabych efektów i nagle jeb zamieniłem się jak za spojrzeniem meduzy przy niewielkiej dawce 450mg dexa / około 90kg wagi w kamienny posąg zalany mega pokręconymi i wyrazistymi wizjami [mega tolerkę miałem, 4 dzień ciągu dexowego to był], czułem się jak po 1000mg co najmniej.)
"Rutyna to rzecz zgubna "
Teraz wychowują się przy Panu Deksie
Co się stanie po Dextrometorfanie?
Ona jedyna, wierna dziewczyna - amfetamina buprenorfina
A tak poza tym to co złego w jednorazowym zjedzeniu 8 ząbków czosnku w sosie? Żadnych negatywnych efektów nie uświadczyłem no oprócz dużej ilości gazów ;d ale tak poza tym to nic więcej. Mój organizm naprawdę dobrze znosi czosnek, szczerze mówiąc bardzo go lubię i dodaję go do większości potraw.
Teraz wychowują się przy Panu Deksie
Nie.Czosnek sie wali przed dekszeniem.
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Raport: w Europie pojawiają się nowe narkotyki o większej sile działania
Medyczna marihuana a autyzm — 18 miesięcy obserwacji 130 pacjentów
Brytyjscy badacze prześledzili losy 130 dorosłych osób w spektrum autyzmu leczonych produktami z konopi przez półtora roku. To najdłuższa obserwacja tego typu na świecie. Poprawa w zakresie lęku, snu i jakości życia była wyraźna po miesiącu — i systematycznie topniała przez kolejne siedemnaście. W tym samym czasie mediana dawki THC wzrosła z 20 do 192 mg dziennie.
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.
