Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
Pojawiły się realistyczne halucynacje Spacerujac po ulicach widzałem lidzi których nie było. Pojawaiali sie i znikali. Zero lęków. Ja po ALFA-PVP też nie miałem fobi i lęków jednak po 3mmc i 3cmc tak.
Substancja trwa stosunkowo krótko ale dużo frajny.
Bardzo podobał mi się efekt gdzie w pokoju skapanym w półmroku, lezące ubrania nagle zaczeły się poruszać tak jak by niezdarnie wstać z pozycji leżącej. Falowały, Po chwili zza szafek wyglądały różne czarne postacie, widziałem ich sylwetki. Jedna staneła w drzwiach od pokoju i się patrzyła.
Byłem zajęty czymś na komputerze więc juz po chili miałem tylko niezłą zabwę z tego :)
Oczywiscie benzo poleciały po 3cmc.
Scalono. | Marlboro
dodam jeszcze, że te czarne postacie chodziły mi po parapecie na 6 piętrze.
Co zabawne to mózg z wielu kształtów jakie widziałem na miescie tworzył ludzi :)
Śmieszne to było.
w takich dawkach czuć lekkie ujebanie, na wejściu jest jakiś tam szmer, lekko pierdoli się w oczach - przestało dopiero na drugi dzień. Była lekka mania przy końcu gieta, ale bez urojeń. Z tej racji że podszedłem do badań na sportowo, nie skreślam tej subst, dam jej drugą szansę, spróbuję większych dawek per nos i postaram się o bardziej wnikliwy opis, a na tą chwilę mogę rzec iż dla odwiedzających często alfa Centauri będzie to raczej nietrafiona inwestycja.
Zamówiłem wraz z innymi znanymi zabawkami sampla 0.4 g 5-DBFPV. Po poprzednich nieudanych doświadczeniach z NEP'em chciałem znaleźć jakiś ciekawy euforyk. Post Psychopath'a praktycznie wyczerpał opis :D Substancja wywołuje u mnie uczucie rozluźnienia, ciężkości, dobre samopoczucie. Mimo iż generalnie jest spokojnie, to czasami można dostać istnego przypływu enegii i tanczyć do jakichś drum 'n bassów. Dawki:
40 mg - lekkie bicie serca ....
potem 60 mg - zaczęła mnie powoli zalewać przyjemność
potem jadłem 70 mg oral i 30 mg sniffem i to mnie skasowało. :-p <3
Nie uświadczyłem tu speeda, z wyjątkiem paru napadów energii. Człowiek może sie ogarnąć, w miare zachować sie trzeźwy. GUMA to artykuł wymagany przy tym, bo szczęka chodzi jak maszyna !
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/zrzut-ekranu-2025-01-15-o-12.17.13.png)
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/hellevoetsluis.png)
Holenderska władza kontra zapach jointa: rekordowa kara dla plantacji!
Witajcie w kraju, gdzie marihuana jest legalna… pod warunkiem, że jej nie widać, nie słychać i – broń Boże – nie pachnie. W Hellevoetsluis, malowniczej miejscowości pachnącej dotąd głównie morzem i smażonymi frytkami, sąsiedzi od dwóch lat żyją w aromatycznej chmurze z największej w kraju plantacji konopi. Teraz sąd wziął głęboki wdech i wydał wyrok: tydzień na zamontowanie filtrów albo kara, która zaboli nawet tak wielką firmę jak CanAdelaar. Czy holenderski eksperyment z legalną trawką właśnie zamienia się w dym?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/peleniezkopalni.jpg)
Japończycy odkryli, dlaczego papieros pomaga przy wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego
Palenie tytoniu związane jest z olbrzymią liczbą różnorodnych zagrożeń dla zdrowia. Są jednak sytuacje, gdy papieros pomaga. Tak jest na przykład w przypadku wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Nie od dzisiaj wiadomo, że papierosy przynoszą ulgę osobom cierpiącym na tę chroniczną chorobę. Naukowcy z japońskiego instytutu badawczego RIKEN odkryli mechanizm, który stoi za zbawiennym skutkiem dymka. Dzięki nim chorzy będą mogli poczuć ulgę, bez narażania się na choroby powodowane paleniem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/diler-rzeszow.jpg)
Rzeszów: policjant zawiódł zaufanie dilera, który proponował mu zioło i zwyczajnie go aresztował
Strzyżowski funkcjonariusz w czasie wolnym od służby ujął 18-letniego dilera, który zaoferował mu marihuanę w zamian za sprawdzenie, czy w pobliżu nie ma policji. Do zdarzenia w Rzeszowie, gdzie policjant przebywał wraz ze swoim krewnym.