Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
Pojawiły się realistyczne halucynacje Spacerujac po ulicach widzałem lidzi których nie było. Pojawaiali sie i znikali. Zero lęków. Ja po ALFA-PVP też nie miałem fobi i lęków jednak po 3mmc i 3cmc tak.
Substancja trwa stosunkowo krótko ale dużo frajny.
Bardzo podobał mi się efekt gdzie w pokoju skapanym w półmroku, lezące ubrania nagle zaczeły się poruszać tak jak by niezdarnie wstać z pozycji leżącej. Falowały, Po chwili zza szafek wyglądały różne czarne postacie, widziałem ich sylwetki. Jedna staneła w drzwiach od pokoju i się patrzyła.
Byłem zajęty czymś na komputerze więc juz po chili miałem tylko niezłą zabwę z tego :)
Oczywiscie benzo poleciały po 3cmc.
Scalono. | Marlboro
dodam jeszcze, że te czarne postacie chodziły mi po parapecie na 6 piętrze.
Co zabawne to mózg z wielu kształtów jakie widziałem na miescie tworzył ludzi :)
Śmieszne to było.
w takich dawkach czuć lekkie ujebanie, na wejściu jest jakiś tam szmer, lekko pierdoli się w oczach - przestało dopiero na drugi dzień. Była lekka mania przy końcu gieta, ale bez urojeń. Z tej racji że podszedłem do badań na sportowo, nie skreślam tej subst, dam jej drugą szansę, spróbuję większych dawek per nos i postaram się o bardziej wnikliwy opis, a na tą chwilę mogę rzec iż dla odwiedzających często alfa Centauri będzie to raczej nietrafiona inwestycja.
Zamówiłem wraz z innymi znanymi zabawkami sampla 0.4 g 5-DBFPV. Po poprzednich nieudanych doświadczeniach z NEP'em chciałem znaleźć jakiś ciekawy euforyk. Post Psychopath'a praktycznie wyczerpał opis :D Substancja wywołuje u mnie uczucie rozluźnienia, ciężkości, dobre samopoczucie. Mimo iż generalnie jest spokojnie, to czasami można dostać istnego przypływu enegii i tanczyć do jakichś drum 'n bassów. Dawki:
40 mg - lekkie bicie serca ....
potem 60 mg - zaczęła mnie powoli zalewać przyjemność
potem jadłem 70 mg oral i 30 mg sniffem i to mnie skasowało. :-p <3
Nie uświadczyłem tu speeda, z wyjątkiem paru napadów energii. Człowiek może sie ogarnąć, w miare zachować sie trzeźwy. GUMA to artykuł wymagany przy tym, bo szczęka chodzi jak maszyna !
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Dentysta od razu pozna, czy paliłeś marihuanę. Kilka ważnych szczegółów
Coraz więcej pacjentów siada na fotelu "po skręcie", licząc na mniejszy stres. Tymczasem stomatolodzy i badacze alarmują: regularne używanie marihuany może odbić się na zębach i dziąsłach, a przed zabiegami potrafi skomplikować działanie znieczulenia. Na liście konsekwencji pojawiają się nie tylko ubytki i utrata zębów, ale też sygnały związane z nowotworami jamy ustnej.
Spali w lesie i zażywali narkotyki. Policja zatrzymała rodziców trójki dzieci
Jedna z mieszkanek zadzwoniła na policję i poinformowała, że rodzice wraz z trójką dzieci w wieku 1, 4 i 6 lat przez ostatnią dobę przebywali w samochodzie, w lesie. Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol.
1 dziennie i ryzyko drastycznie rośnie. Alarm: Polacy nic sobie z tego nie robią
Nawet niewielkie ilości alkoholu mogą istotnie zwiększać ryzyko raka jamy ustnej – wynika z badania opublikowanego w „BMJ Global Health”, które szczególnie alarmujące dane przynosi z Indii.
