Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 52 • Strona 2 z 6
  • 2932 / 243 / 0
Osobiście odradzam tego typu eksperyment, może być bardzo niebezpieczny.
Dawny nick: tur3k
  • 714 / 45 / 0
@up, dlaczego? Zakładając roztwór wodny nie w etanolu oczywiście.

bupra w sprayu do nosa może być fajnym pomysłem. Albo w glikolu i efajku. Ktos chętny do eksperymentów?
  • 917 / 235 / 0
Roztwór wodny zrobiony z tabletek subutex 8mg jest idealnie klarowny, myślę że w odpowiednim stężeniu nie byłby drażniący dla oka.
  • 714 / 45 / 0
tur3k pisze:
Osobiście odradzam tego typu eksperyment, może być bardzo niebezpieczny.
Dlaczego? Zakładamy dokładną jak na domowe warunki filtrację + wygotowanie roztworu przed podaniem.
  • 2932 / 243 / 0
Bo oko jest narządem bardzo wrażliwym, do tego jego "odbudowa/naprawa" przy uszkodzeniu może być niemożliwa. Do dzisiaj w Polsce nie potrafią wyleczyć niektórych schorzeń wzroku, nawet w klinice w Katowicach, gdzie zjeżdżają się ludzie z całego kraju (tak, widziałem nie raz pełno rejestracji samochodów znad morza). To nie kabel, że jak spalisz/przebijesz jeden to masz jeszcze z dwadzieścia innych na rękach a tamten się zregeneruje w ciągu tygodnia po smarowaniu Cepanem. Jak ktoś chce ryzykować to jego sprawa, ja nie zamierzam i odradzam próbowanie czegoś takiego.
Dawny nick: tur3k
  • 12485 / 2425 / 0
Jakim trzeba być desperatem, żeby "walić w oko"? Skrajnie głupi pomysł.
  • 917 / 235 / 0
^^nie piszemy tu o waleniu w oko ( robieniu iniekcji ),tylko o drodze podania przez błonę śluzową oka,np. LSD świetnie się wchłania tą drogą,oczywiscie nikogo nie namawiam do tego.
  • 12485 / 2425 / 0
wiem o tym (że nie mówimy o iniekcji w oko... bez przesady :D) i nadal twierdzę, że to baaardzo zły pomysł. Jest w ogóle odczuwalna różnica po podaniu LSD w oko, a tradycyjnym? Jeżeli tak, to czy jest warta potencjalnych problemów z okiem?
  • 917 / 235 / 0
^ja nie odczułem żadnej różnicy w działaniu LSD,może ładowało się troszkę szybciej,ale to było za szczeniaka i już słabo pamiętam :old:
  • 8 / 1 / 0
Ja chciałem zapytać o metodzie podjęzykowej.
Czy jak w ustach odklei sie macież (plastikowe) to resztę plastra mozna wyrzucić czy żuje sie wszystko?
"Demokracja jest jak dwa wilki i owca, głosujący co będzie na obiad."
ODPOWIEDZ
Posty: 52 • Strona 2 z 6
Artykuły
[img]
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.

[img]
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru

Newsy
[img]
Rozbita grupa narkotykowa. Marcin K. odpowie za handel heroiną i kokainą wartą miliony

Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku stanie mężczyzna oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem heroiną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, prowadzili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Gdańsku.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.

[img]
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki

Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.