Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.
Zablokowany
Posty: 4410 • Strona 441 z 441
  • 96 / 1 / 0
Tak jak pisałem, nie pije często, ani dużo. To była wyjątkowa sytuacja gdzie zupełnie uwalilo mi film i raczej mojej świadomości nie było wtedy w pobliżu. Planuję testowo odstawić/zminimalizować na miesiąc wszelkie cukry, a co za tym idzie alkohol, do tego pobiegam trochę i zobaczyny jakie efekty będą.
  • 382 / 25 / 0
Hash_Oil pisze:
Sele + PEA to dosyć bezpieczny miks.
Selegilina jest w pizdu neuroprotekcyjna.
Jednak ten miks wymaga kontrolowania poziomu cukru we krwi (tendencja do hipoglikemii) uzupełniania wody i minerałów, szczególnie sodu i potasu. Przy niedoborach minerałów może ewentualnie wystąpić neurotoksyczność.

Lilith jak dożylne przyjebanie PEA się różni od psiknięcia sobie r-ru do nosa?
Jak zamierzasz sobie zbadać mózg?
Tak samo jak i podczas miksu z MPH i innymi silniejszymi stymulantami powinno się kontrolować poziom cukru, wody i minerałów.
  • 2 / 1 / 0
Jako nowy forumowicz, chciałbym się przywitać, podzielić się swoim doświadczeniem oraz prosić o radę :-)
Wiem, że na forum jest mnóstwo o tym, ale im więcej czytam tym mniej wiem, dlatego odpowiedź doświadczonego eksperta byłaby dla mnie cenna.
Od wielu lat szukam czegoś dla siebie w związku z deficytem w jasności myślenia i szybkości przetwarzania informacji. Eksperymentuję z noopept’em już od 3 lat. Wcześniej oryginalnym rosyjskim, teraz od Revange. Nie przekraczałem dotąd 30 mg/dzień, stąd może brak spektakularnych efektów. Zauważyłem jednak, że w czasie zażywania zwiększyła mi jasności myślenia oraz koncentracja, ale wow niestety nie ma. Zwiększyła się też odporność na zmęczenie. Skutkiem ubocznym jest spadek empatii, uczuciowości oraz umiejętności cieszenia się tak po prostu małymi rzeczami (jest to bardzo duża cena, ale sprawność umysłu jest dla mnie równie ważna). Po przerwaniu kuracji wszytko wraca do normy.
Generalnie odkąd tylko pamiętam zauważam u siebie chwiejną pamięć, brak koncentracji i energii do inicjacji w rozwiązywaniu zadań umysłowych i nie jest to bynajmniej problemem lenistwa ;-). Często mam też wrażenie jakby ktoś do mnie mówił, a między nami stał filtr do szyfrowania informacji. Słyszę co mówi, ale słowa nie układają się w zdania. Każde z osobna ma swoje znaczenie, ale trudno o syntezę :-). Na szczęście są dni, które pokazują mi, że naprawdę mogę wiele. To zaś potwierdza, że nie jest problemem u mnie brak "ramów", ale deficyt jakiejś "substancji", która pomogłaby mi cieszyć się tym dobrym stanem na co dzień.
Jeśli ktoś z Was spotkał się z czymś co było by skuteczne w moim przypadku, to bardzo polecam się do informacji. Jedynym specyfikiem, który spotkałem na swojej drodze, potęgującym energię do działania w zadaniach umysłowych jest preparat z pochodną efedryny THERMAL PRO od Revange. Poza efektem wow jest też fajne poczucie euforii co sprzyja podejmowaniu wyzwań. Jak wiadomo jest to zabawa na krótką metę, więc nie wchodzi w grę jako paliwo do wspomagania procesów myślowych na dłuższą metę :(
Bart
  • 640 / 118 / 0
Przymierzałem się do tego Thermal Pro, ale bałem się, że wydam pieniądze, a jedynym efektem będzie pusta stymulacja i spocony ryj.

Mógłbyś napisać coś więcej o efektach sporadycznego stosowania? Np. jeśli filiżanka kawy to 1, a krecha fety to 10, to w którym miejscu znajduje się Thermal Pro? Jak wpływa na sprawność myślenia?
Uwaga! Użytkownik DorianGray nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2 / 1 / 0
Jestem ogólnie odporny na różnego rodzaju specyfiki i nie mam żadnych palpitacji po wypiciu kilku energetyków, niemniej po Thermal'u V4 (mocniejszej wersji od V5) czułem leki ucisk w klatce piersiowej. W podanej przez Ciebie skali Thermal'owi dałbym 5. Po zażyciu pobudzenie i euforię mam podobną do feciarskiego, Zwiększa się też zaangażowanie, jasności umysłu, koncentracja itp. Trzyma ok. 4-6 godzin. Moja wydajność wzrasta spokojnie o 30%. Robi się też gorąco-w końcu taka jest tego rola i wypijam spore ilości płynów, ale tu raczej nie ma przesady. Nie brałem dłużej niż miesiąc, a pozytywne efekty utrzymywały się do samego końca. Niestety po jakimś czasie brania, organizm się przyzwyczaja i wspomniane efekty są słabsze. Robię się też drażliwy...
Podsumowując, Thermal'a używam teraz okazjonalnie i w momentach wytężonej pracy, albo gdy mam jakieś trudne, intelektualne zadania. Biorę też caps'a, gdy nie działa żadna kawa i zasypiam przy biurku. Generalnie polecam branie tego w takim właśnie scenariuszu. Nikt tego raczej nie badał w dłuższej perspektywie, a skutki działania efedryny są nam przecież znane.

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim; wycięto cytat - WRB
  • 692 / 70 / 0
Czy ktos bioracy preparat 'psychodrine' rowniez odczul mocno zwiekszone nasycenie kolorow? Jestem ciekaw ktory skladnik tego preparatu dziala tak mocno :o
BKiHKAL - Beta Ketones I Have Known And Loved: Fuck You α-PVP %-D
  • 640 / 118 / 0
Ja odczułem, ale nie tak mocno, jak przy za dużych dawkach stymulantów. Obawiam się, że odpowiada za ten efekt ogólny skład kapsułki, w której zmieszano wszystko, co się dało.
Uwaga! Użytkownik DorianGray nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 692 / 70 / 0
Jakies 6h po spozyciu Psychodrine strasznie zalal mnie pot i jestem roztrzesiony. Dzialanie bylo lekko wyczuwalne, oprocz wlasnie zwiekszenia nasycenia kolorow i uspokojenia. Ogolnie nie polecam, za duzo substancji jest tam napchanych.
BKiHKAL - Beta Ketones I Have Known And Loved: Fuck You α-PVP %-D
  • 804 / 102 / 22
Polecam sarsaparillę. Najlepiej żuć kawałki po 1 g (mniej więcej wielkości czubka kciuka z paznokciem, jak na fot.). Fajnie stymuluje, ale wręcz niezauważalnie w odróżnieniu do kawy, czy żeń-szenia. Wyraźnie dopinguje mózgownicę, rozjaśnia umysł i dodaje energii ciału (zawiera naturalne sterydy). Polecam 3 kawałki dziennie - nie więcej, bo jak zżułem 6 kawałków, to pod wieczór dostałem lekkich lęków. Ale ja mam ogólnie tendencję lękową, więc to może nie reguła. Należy cierpliwie, powoli "memłać" w ustach aż zmięknie i zżuwać wierzch, a później rozgryźć zdrewniały środek. W kawałkach sarsę można kupić np. tu: [cut]
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2016 przez 666, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nie podajemy źródeł
  • 4807 / 267 / 0
Dalszy ciąg dyskusji znajduje się tutaj:

Doping Mózgu vol.2
Ja otchłań tęcz, a płakałbym nad sobą
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
Zablokowany
Posty: 4410 • Strona 441 z 441
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Był twarzą lokalnej policji od wielu lat. Zwalniają go za narkotyki

Rzecznik komendy policji w Kluczborku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków, właśnie jest wydalany dyscyplinarnie ze służby - dowiedział się tvn24.pl. To kolejny w ostatnim czasie przypadek przyłapania funkcjonariusza służb mundurowych z narkotykami.

[img]
Policjant złapany z narkotykami w Kołobrzegu. Prokuratura i policja ujawniły nowe fakty

Podczas festiwalu muzyki elektronicznej w Kołobrzegu zatrzymany został 40-letni policjant z Gdańska, który miał przy sobie narkotyki. - Została uruchomiona procedura zawieszenia policjanta w czynnościach służbowych - mówi o2.pl asp. szt. Mariusz Chrzanowski, rzecznik prasowy KMP w Gdańsku.

[img]
Legalizacja marihuany a młodzież: Nowy raport z USA obala mity

Czy legalizacja marihuany dla dorosłych sprawi, że nastolatki zaczną masowo po nią sięgać? To jeden z najczęstszych argumentów przeciwników zmian w prawie. Najnowszy, obszerny raport federalny ze Stanów Zjednoczonych pokazuje coś zupełnie innego. Użycie marihuany przez młodzież nie tylko nie rośnie, ale w niektórych grupach nawet spada. Czas przyjrzeć się faktom.