Przepraszam was za brak polskich znakow ale nie chce mi sie instalowac polskiej klawiatury w windowsie.
Przeniesiono w odpowiednie miejsce - tur3k
Ja jednak się trzymam tego co kiedyś i polecam zdrowysklep, dziś przerobiłem trochę ich wynalazków i efekt czuję do teraz, aż głowa boli... oxi również od nich mam ale jeszcze nie brałem(cieszy mnie twoje info że tak fajnie może zadziałać) - na czasie będę testował.
towlasnieja pisze:Troche posiedzialem sobie jako gosc na tym forum. Przejrzalem, a to najmocniejsze, a to najlepsze srodki. Ale ni chuja nie wiem co wybrac. Mam 20 lat, siedze caly dzien w domu. Nie chce mi sie kompletnie nic. W pewnym momencie spojrzalem na wasz formularz rejestracyjny i wylaczylem strone, bo nie chcialo mi sie go wypelniac. Jestem leniwy? Nie mam ochoty nawet pograc na konsoli, zaraz ja wylaczam, rozpierdalam sie na kanapie i ide spac. Cale dnie jestem zmulony, wszystko dookola mnie wkurwia a najchetniej to bym nic. Co mi polecacie wybrac? Czytalem ze bardzo dobry srodek(mix) ze wzgledu na to ze jest naturalny i dziala dobrze to Ciltep. Ale czy to mi da takiego widocznego kopa, ze ja w koncu kurwa zaczne dzialac? Rok temu bralem sertraline(z zalecen lekarza), lekarza olalem i przestalem brac bo bylo po tym jeszcze gorzej. Zaczalem stosowac tak zwany sekret mnicha, czasami przywracac swiezosc lusterka z bialego pylu. Bylo dobrze, jeszcze dwa miesiace temu mialem zajebista prace i wszystko mi sie ukladalo. Niestety ze wzgledu na wszechobecne w tej kurwa wielkiej brytanii narkotesty nie moge juz palic. Czytalem o noopept, ale w uk jest niedostepny od 2016 roku(zostal zakazany).
Przepraszam was za brak polskich znakow ale nie chce mi sie instalowac polskiej klawiatury w windowsie.
Przeniesiono w odpowiednie miejsce - tur3k
A tak serio: masz wątek anhedonia, tam poszukaj bo było pisane miliardy razy.
W związku z tym mam dwa pytania:
-czy dawki rzędu 1,5g na raz 2-3 razy dziennie są bezpieczne ?
- odczuwam takie dziwne zamulenie głowy niby lepiej mi się uczy ale jest takie wrażenie jakby głowa była zmęczona, senna, pijana ale nie czuję żadnego bólu i się zastanawiam czy to może być brak choliny? Bo mam choline ale przestałem ją jeść bo wydawało mi się że mam jej nadmiar w organizmie bo zawsze jak ją zjadłem (500mg-1g) to zaraz miałem tak sucho w ustach i śmierdziałem rybą :-D a zamulenie nie przechodziło
Co do racetamów to stosowałem Memotropil(Piracetam), Aniracetam i Oxiracetam i z tych trzech Najlepszy dla mnie Oxiracetam, Po memotropilu tak samo miałem dużo lepsze odbieranie barw, i dużo lepszy sen, ale nie pomógł on mi znacząco w nauce. Po Aniracetamie to ciężko mi powiedzieć bo wydaje mi się że po prostu z kiepskiego źródła go mam bo nie odczuwam po nim nic, a 3 latat temu miałem Aniracetam w tabletkach z Smart Powders i z tego co pamiętam to lekko na mnie działał ale na pewno nie tak dobrze jak Oxiracetam. Noopept też stosowałem ale dla mnie okazał się wielką klapą ponieważ wywoływał u mnie senność i jedyny jego plus to był taki że dobrze się po nim spało i fajne realistyczne sny były, poza tym zauważyłem też , że strasznie pobudzał mi apetyt i wywaliło mi po nim bęben :-D
Little_Jack pisze:Z jednej strony idealnym narkotykiem dla ciebie byłaby amfetamina. Z drugiej opiaty. Może połącz i życie wtedy dopiero nabierze prędkości.towlasnieja pisze:Troche posiedzialem sobie jako gosc na tym forum. Przejrzalem, a to najmocniejsze, a to najlepsze srodki. Ale ni chuja nie wiem co wybrac. Mam 20 lat, siedze caly dzien w domu. Nie chce mi sie kompletnie nic. W pewnym momencie spojrzalem na wasz formularz rejestracyjny i wylaczylem strone, bo nie chcialo mi sie go wypelniac. Jestem leniwy? Nie mam ochoty nawet pograc na konsoli, zaraz ja wylaczam, rozpierdalam sie na kanapie i ide spac. Cale dnie jestem zmulony, wszystko dookola mnie wkurwia a najchetniej to bym nic. Co mi polecacie wybrac? Czytalem ze bardzo dobry srodek(mix) ze wzgledu na to ze jest naturalny i dziala dobrze to Ciltep. Ale czy to mi da takiego widocznego kopa, ze ja w koncu kurwa zaczne dzialac? Rok temu bralem sertraline(z zalecen lekarza), lekarza olalem i przestalem brac bo bylo po tym jeszcze gorzej. Zaczalem stosowac tak zwany sekret mnicha, czasami przywracac swiezosc lusterka z bialego pylu. Bylo dobrze, jeszcze dwa miesiace temu mialem zajebista prace i wszystko mi sie ukladalo. Niestety ze wzgledu na wszechobecne w tej kurwa wielkiej brytanii narkotesty nie moge juz palic. Czytalem o noopept, ale w uk jest niedostepny od 2016 roku(zostal zakazany).
Przepraszam was za brak polskich znakow ale nie chce mi sie instalowac polskiej klawiatury w windowsie.
Przeniesiono w odpowiednie miejsce - tur3k
A tak serio: masz wątek anhedonia, tam poszukaj bo było pisane miliardy razy.
Zamowilem juz ten ciltep i jutro go bede mial. Zobaczymy jak to podziala. Moze dzialac nawet jako placebo a i tak bede zadowolony jak beda efekty. A niestety regularnie wciagac nic nie moge, bo zeby dostac sie do jakiejkolwiek pracy w UK musze przejsc narkotesty.
ronni3 pisze:W najbliższym czasie (4 miesiące) będę miał dużo nauki i planuje użyć specyfików które poprawiają pamięć i koncentrację. Póki co biorę ALC 1g i piracetam 2,4g z rana + na wieczór ZMA. Co byście zmienili w tym zestawie? Czy może lepiej taki zestaw brać tuz przed nauką (ucze się wieczorami)? Z góry dzięki za sugestie
Bardzo fajne, dobre połączenie, które na pewno przyniesie Ci pożądany efekt.
Zjedź z piracetamu po 2tyg. do połowy tj. 2.4g dziennie.
Trzymaj się tego.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/wkbezdech.png)
Medyczna marihuana kontra bezdech senny
Według danych opublikowanych przez badaczy z Minnesota Office of Cannabis Management, 40 proc. pacjentów z obturacyjnym bezdechem sennym (OSA) uczestniczących w stanowym programie medycznej marihuany doświadczyło znaczącej i trwałej poprawy jakości snu po rozpoczęciu terapii konopiami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/musketamine.jpg)
Musk zażywał narkotyki w Białym Domu? Trump "ma nadzieję, że nie"
Donald Trump, komentując doniesienia "New York Timesa", wyraził nadzieję, że Elon Musk nie zażywał narkotyków w Białym Domu. Amerykański przywódca zdradził także, co zrobi z zakupioną od miliardera teslą. Od momentu odejścia Muska z administracji pomiędzy prezydentem a jego byłym doradcą trwa spór.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjheart2.jpg)
Jak marihuana niszczy serce
Na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Francisco wykazano, że przewlekłe używanie konopi - niezależnie od tego, czy są one palone, czy przyjmowane w jakimś jadalnym produkcie - wiąże się z istotnym ryzykiem dla układu sercowo-naczyniowego.