Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
Deksiarzy jest wielu mniej niż opiatowców i biorą o wiele rzadziej niż opiatowcy.
Moim zdaniem podwójne opakowania thiocodinu mogły być rzeczywiście ukłonem w stronę ćpunow (stanowiących IMO znaczący procent kupujących), ale nic podobnego nie stanie się z deksem
Wymyślcie ankiete skurwysyny, nie wypada żeby moderator to robił
Albo ogólnie, jak w dzisiejszych czasach można załatwić deksa. Albo - jak wg ciebie, będzie wyglądała sprzedaż DXM za parę lat?
To co tutaj piszę nie ma na celu nakłaniania kogoś do tego aby coś wziął.
Wszystko co piszę jest fikcją,nic nie znaczącą.
Co Cię nie zabije,to Cię wzmocni.
krzyżówka pisze:U mnie w mieście Tussi nie brakuje,dzień wcześniej dzwonię do paru aptek i zamawiam.Na drugi dzień odbieram.
JanPawełII pisze:Kiedy ostatnio taka sytuacja miała miejsce?krzyżówka pisze:U mnie w mieście Tussi nie brakuje,dzień wcześniej dzwonię do paru aptek i zamawiam.Na drugi dzień odbieram.
BTW jeśłi chodzi o dostępności to zdaję sobie sprawę, że ludzie często piszą co było kilka tygodni temu. Na tę chwilę może tego przykładowo nie być w hurtowniach.
kalafon pisze:Nie wiem jak inni ale nie czaję o co Ci chodzi.JanPawełII pisze:Kiedy ostatnio taka sytuacja miała miejsce?krzyżówka pisze:U mnie w mieście Tussi nie brakuje,dzień wcześniej dzwonię do paru aptek i zamawiam.Na drugi dzień odbieram.
BTW jeśłi chodzi o dostępności to zdaję sobie sprawę, że ludzie często piszą co było kilka tygodni temu. Na tę chwilę może tego przykładowo nie być w hurtowniach.
To co tutaj piszę nie ma na celu nakłaniania kogoś do tego aby coś wziął.
Wszystko co piszę jest fikcją,nic nie znaczącą.
Co Cię nie zabije,to Cię wzmocni.
A w hurtowniach wciąż brak, przynajmniej w Pzn (albo po prostu chodzę po złych aptekach). :emo:
❤ MXE [']
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
Psychologia w codziennym życiu: psychodeliczny zwrot
Kiedy Donald Trump podpisał rozporządzenie wykonawcze w sprawie substancji psychodelicznych, internet eksplodował szybciej niż jakakolwiek konferencja prasowa. Nagłówki w mediach społecznościowych migały o „legalizacji narkotyków”, „rewolucji psychodelicznej” i „końcu tradycyjnej psychiatrii”. W rzeczywistości, jak podkreślały NPR (npr.org) i PBS, dokument nie legalizuje żadnej substancji. Przyspiesza on natomiast procesy badawcze, skraca ścieżki regulacyjne FDA i toruje drogę do szerszego stosowania rozszerzonego dostępu w przypadkach poważnych chorób psychicznych, gdzie inne metody zawiodły. Jednak w dobie natychmiastowych emocji to nie fakty, a pierwsze wrażenia decydują o reakcji ludzi.
Mentzen radzi młodym, by pili alkohol i palili. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"
Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. Swoimi przemyśleniami prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji podzielił się w środę, 20 maja, podczas spotkania z mieszkańcami Świebodzina.
