moje kolezanki sie kiedys odchudzaly na speedzie na disco heh ]
Tak, tak moje kumpele też. Tylko jakie zdziwko łapały jak po zaprzestaniu "kuracji" tyły dwa razy tyle :nuts:
Ja narazie dam sobie spokój z holandią. Mam namiar na podobno zajebiste grochy. Poczekam aż dostaną się w moje łapki i zobaczymy. Jak będą dobre wezmę ze 20 :-p jak lipa chyba się wybiorę gdzieś za granicę żeby się nie truć :'( .
Alexander Shulgin, PiHKAL
Alexander Shulgin, PiHKAL
Fasolkaaa pisze: Ja narazie dam sobie spokój z holandią. Mam namiar na podobno zajebiste grochy. Poczekam aż dostaną się w moje łapki i zobaczymy. Jak będą dobre wezmę ze 20 ]
A jakie to dropsiki? (wiem że nazwa i emblemat nie mają znaczenia tylko to co siedzi w tych tableteczkach, więc to pytanie z czystej ciekawości.)nie truc buahah a myslisz ze jak zjesz lepsze dropsy to sie nietrujesz hmm chorem myslenie
Dziewczyna dobrze prawi, lepiej zjeść 1-2 z MDMA, niż wpierdolić na disco 15, a potem 3 dni dochodzić do siebie, czyż nie?
Zamknij się!, wyjdź i zamknij drzwi.
Dziewczyna dobrze prawi, lepiej zjeść 1-2 z MDMA, niż wpierdolić na disco 15, a potem 3 dni dochodzić do siebie, czyż nie?
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/5/51ba6a9e-d7b9-4722-acae-3a1cb6e884c9/IMG_20240523_203211.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250923%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250923T101001Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=c7ce472ad4edef6b90b31288e5d2742dcbddf71781cbe748fda5d7eea0e5fbb0)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/portfelzpisza.jpg)
Młoda kobieta znalazła portfel z narkotykami
Młoda mieszkanka Pisza przekazała policji znaleziony portfel, w którym oprócz dokumentów i gotówki znajdowały się narkotyki. Dzięki jej reakcji funkcjonariusze szybko ustalili właściciela zguby i zabezpieczyli kolejne środki odurzające
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kasmjwgrze.jpg)
Marihuana ukryta w grze planszowej. Paczkę przechwyciła Krajowa Administracja Skarbowa
Funkcjonariusze śląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) udaremnili próbę przemytu marihuany do Polski. Narkotyki ukryto w nietypowy sposób – wewnątrz popularnej gry planszowej. Do wykrycia trefnej przesyłki przyczynił się pies służbowy Kodi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/wklegalize.png)
65% Amerykanów popiera legalizację marihuany na poziomie federalnym
Analiza sondażu Emerson College Polling (sierpień 2025).