GalaktycznyKorsarz pisze: Ty, Blu, nic już nie ten-tego?
Na pewno chciałbyś... bez konsekwencji,
wiem.
Do czego zmierzasz? Chcesz obrzydzić sobie trzeźwość myślami "nawet jak rzucę to zawsze będę głodny i nieszczęśliwy, bo będę pomiętał o fazie i jej skrycie pragnął aż po grób"? To są bzdury, ćpuńskie wykoślawione myślenie i nic więcej.
Zgienty pisze:O proszę, skoro scr nie żyje więc zwolnił się wakat moda dysocjantów. Szkoda, że chyba mnie nie będzie chwilę na forum bo bym chętnie przejął jego obowiązki. Świeć Panie nad jego duszą.
#mops
Skad ta informacja?
bele pisze:a kto Ty jestes?
#mops
FajnieJest pisze:Ej ej ej ej! Jak to scr nie zyje?!
Skad ta informacja?
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
FajnieJest pisze:Ej ej ej ej! Jak to scr nie zyje?!
Skad ta informacja?
Info z pierwszej (martwej) ręki.
Od czego zszedl? Pewnie te jego chujowe miksy dysocjanty + stymulanty. Mowilem mu zeby nie miksowal, ale nieee, he wanted to chase that dragon.
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Marihuana a ciąża i płodność – badacze z UM Wrocław: „Nie ma bezpiecznej dawki”
Normalizacja marihuany w debacie publicznej idzie w parze z rosnącym przekonaniem, że to „naturalna” i mniej inwazyjna alternatywa dla farmakoterapii. Jednak najnowszy przegląd 64 badań przeprowadzony przez naukowców z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu pokazuje, że THC nie jest obojętne dla układu rozrodczego ani dla rozwijającego się płodu. Eksperci wskazują, że kannabinoidy wpływają na centralne mechanizmy płodności, a skutki ich działania mogą być długofalowe – także dla przyszłych pokoleń.
Rewolucja w Amsterdamie? Chcą zakazać sprzedaży marihuany turystom
Władze Amsterdamu chcą ograniczyć "turystykę narkotykową" i rozważają zakaz sprzedaży marihuany osobom bez meldunku w Holandii. Pomysł budzi jednak sprzeczne reakcje wśród polityków i przedsiębiorców.
Meta cenzuruje konopie. Rząd Brazylii grozi sądem i żąda reaktywacji kont
Meta, właściciel Instagrama i Facebooka, znów jest oskarżana o cenzurę. Tym razem chodzi o masowe blokowanie kont związanych z medyczną marihuaną w Brazylii. W ciągu jednego weekendu zniknęło blisko 50 profili. Wśród nich były konta stowarzyszeń pacjentów, lekarzy, influencerów i organizatorów Marszu Konopnego.
