Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 264 • Strona 21 z 27
  • 3854 / 316 / 0
Ja tam lubię 'herbatę po góralsku'.
Lejemy spirytus do szklanki, i mieszamy łyżeczką po herbacie.
%-D
Uwaga! Użytkownik Procent jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 85 / 5 / 1
Soplica orzechowa (orzech laskowy) + mleko sojowe z biednej = monte dziecka czas :3
  • 44 / 1 / 0
Aloneinthedark0 pisze:
Soplica orzechowa (orzech laskowy) + mleko sojowe z biednej = monte dziecka czas :3
Po orzechówce z mlekiem i następującym po nim zgonie, włącznie ze spawaniem i odczuwaniem tego okropnego smaku do dziś utrzymuje mi się już lekki wstręt do orzechów, a jak znowu pomyśle o tym miksie to zbiera mi się na bełta. :kotz:

A mój ulubiony drink to czysta setka na strzała ze sprajtem :cool:
Opioidy :*)
DXM %-D
  • 5801 / 1193 / 43
Preferuję czystą, bez zapitki. Tylko ze szklanki, nie z gwinta.
Drink ? Seta wody + seta coli. Klasycznie.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 12617 / 2439 / 0
Piję głównie piwo, ale najlepszym drinkiem, jakiego próbowałem był Chilijski (i Peruwiański) Pisco Sour.
Składniki:
- brandy o nazwie Pisco - z destylowanych, mocno dojrzałych winogron
- Likier Angostura
- sok z limonki
- trochę białka z surowego, kurzego jajka
- po uzyskaniu pianki (shaker) cynamon
  • 40 / / 0
Wściekły Pies
  • 16 / / 0
Gin z tonikiem/spritem
Ostatnio co weekend leję miód pitny (np. Dwójniak kormoran) + lód, bez lodu jest za słodki
  • 42 / / 0
Margarita najlepszy drin :old:
  • 72 / 11 / 0
Damkofr pisze:
Wściekły Pies
Też chyba mój ulubiony. Nie przepadam za drinkami ale ten jest całkiem fajny.
Uwaga! Użytkownik Baxter nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 50 / 3 / 0
Mojito, ale rzadko piję, bo jak już kupię rum i inne składniki to piję jeden za drugim :D.
ODPOWIEDZ
Posty: 264 • Strona 21 z 27
Newsy
[img]
Limburg: mąż przez dziesięć lat podawał żonie narkotyki i wykorzystywał seksualnie

Izba w Hasselt skierowała do sądu okręgowego sprawę 50-letniego mieszkańca Zonhoven, oskarżonego o wieloletnie podawanie żonie narkotyków oraz wykorzystywanie jej seksualnie. Sprawa odsłania jedną z najbardziej skrajnych form przemocy domowej, opartą na nadużyciu zaufania w związku małżeńskim.

[img]
Bruksela: rekordowy wzrost natychmiastowych mandatów za narkotyki

Prawie jedna czwarta propozycji natychmiastowych mandatów karnych (PTI) w Belgii (24,5 proc.) dotyczy Regionu Stołecznego Brukseli – poinformowało we wtorek 30 września 2025 r. Federalne Ministerstwo Sprawiedliwości (SPF Justice). To ogromny skok w porównaniu z zaledwie 0,1 proc. w 2024 r. i 1,7 proc. w 2023 r. Tak gwałtowny wzrost to efekt decyzji prokuratury brukselskiej, która w tym roku postawiła na intensywniejsze zwalczanie handlu narkotykami, szczególnie poprzez kierowanie PTI do osób posiadających nielegalne substancje.

[img]
Marihuana tematem w Sejmie. Przyszło kluczowe pismo z rządu

Przed wyborami w 2023 r., a nawet już po nich, politycy z obozu rządzącego wyjątkowo liberalnie wypowiadali się na temat marihuany. Powstał nawet Parlamentarny Zespołu ds. Depenalizacji Marihuany z głośnymi nazwiskami w składzie. Coś się jednak zmieniło. Jak informuje "Rzeczpospolita", jednoznaczne stanowisko rządu zaskoczyło wielu polityków: nie ma mowy o żadnej liberalizacji. Argumentem mają być m.in. doświadczenia innych krajów.