Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 1088 • Strona 107 z 109
  • 319 / 7 / 0
A pamiętasz jak Kwach z Krzakiem o urząd prezydenta walczyli? ;)
  • 3854 / 315 / 0
Obrazek
Uwaga! Użytkownik Procent jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1294 / 230 / 0
Była taka klasyczna seria vlepek. Ja widziałem te, ale możliwe że było ich więcej:

Maria Konopnicka
Leopold Staff
Stefan Jaracz
Jesteś ćpunem? Znasz polski? Umiesz pisać? Napisz raport dla neurogroove!
Spoiler:
  • 3854 / 315 / 0
Zawsze mnie zastanawiało, co biorą niektórzy autorzy bajek, bo niektóre klimaty są naprawdę pokręcone :-D
Uwaga! Użytkownik Procent jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 54 / 2 / 0
a zobacznie nowa reklame perfum jungle jungle opium
Uwaga! Użytkownik kartman3456erest nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 118 / 3 / 0
Jest taka polska bajka dla dzieci "o 2 takich co ukradli ksiezyc" autorzy jej musieli naprawde cpac duzo skoro takie pojechane psychodeliczne klimaty czasem w niej sa :D I o piosence do tej bajki Lady Pankow chyba wspominac nie musze:D marchewkowe pole ;p
Uwaga! Użytkownik ZielonySkret nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3854 / 315 / 0
https://www.alfakredyt.pl/

Czyżby rynek 'chwilówek' zorientował się na ćpuński target %-D

Przy podpisaniu umowy warto sprawdzić, czy nie jest napisane drobnym druczkiem, że pożyczkodawca uzurpuje sobie prawo do śledzenia, czy pieniądze są należycie przećpane wydawane :-D
Uwaga! Użytkownik Procent jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 486 / 27 / 0
ciris@tutanota.com
  • 42 / / 0
https://www.youtube.com/watch?v=U3U2w9Hj210 Kokolino rozpierdala jak slysze to w tv
  • 3854 / 315 / 0
Żabka Polska "Filatelista"
https://www.youtube.com/watch?v=LgtzSwPcA-c

'...wie Pan, bo ja jestem filatelistą, i staram się jadać seriami, no. Niby jakąś serię zebrałem, ale to jest jakieś niekompletne'

Nasuwa mi to nieuchronne skojarzenia z poszukiwaczami zaginionej arki klepiących maków. Idąc tym tokiem myślenia, nasi niezmordowani bohaterzy są narko-filatelistami, którzy wywodzą się w prostej linii z legendarnej dynastii Opio-wraków :-D
Jakby na koniec zamiast płatków dał mu 250 g maku Bakalland, to chyba bym opluł monitor.
Uwaga! Użytkownik Procent jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 1088 • Strona 107 z 109
Newsy
[img]
Młoda kobieta znalazła portfel z narkotykami

Młoda mieszkanka Pisza przekazała policji znaleziony portfel, w którym oprócz dokumentów i gotówki znajdowały się narkotyki. Dzięki jej reakcji funkcjonariusze szybko ustalili właściciela zguby i zabezpieczyli kolejne środki odurzające

[img]
Marihuana ukryta w grze planszowej. Paczkę przechwyciła Krajowa Administracja Skarbowa

Funkcjonariusze śląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) udaremnili próbę przemytu marihuany do Polski. Narkotyki ukryto w nietypowy sposób – wewnątrz popularnej gry planszowej. Do wykrycia trefnej przesyłki przyczynił się pies służbowy Kodi.

[img]
65% Amerykanów popiera legalizację marihuany na poziomie federalnym

Analiza sondażu Emerson College Polling (sierpień 2025).