Relacje z uprawy proszę zamieszczać tylko w tym dziale
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 2 z 3
  • 38 / 3 / 0
Trochę cieniutko jak na drugi raz, znaczy się i tak lepiej niż u mnie. Sarny wjebały mimo zajebistego płotu ;/ :wall:
  • 493 / 105 / 0
Na zwierzynę sprawdzają się ludzkie zapachy : ścięte włosy, dobrze oblać miejscówkę, stare skarpety ....
Po zażyciu nie kontaktuj się ani z farmaceutą, ani z lekarzem, sam(a) wiesz, że Ci sz(kodzi)...
  • 1 / / 0
sliczna roslinka:)
  • 69 / 5 / 0
2 miesiące i wysokość poniżej 50 cm? Coś jest chyba nie tak ;)
  • 4 / / 0
...najważniejsze sa początki późnej trzeba popróbować w pomieszczeniu w domu jest wszystko stabilniej, nigdy ni uprawiałbym na aucie
  • 15 / / 0
virr pisze:
Na zwierzynę sprawdzają się ludzkie zapachy : ścięte włosy, dobrze oblać miejscówkę, stare skarpety ....


mozna odszczac sie tez pod rosline bo przeciez ludzki mocz to naturalny nawoz
Uwaga! Użytkownik hollahoolaaa nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 44 / / 0
Oby nie za duzo tego moczu, bo roslinka Wam padnie.
Uwaga! Użytkownik OGMaster nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 17 / / 0
Po co tu zaglądam :scared: , nie mogę patrzeć na takie roślinki ładne, bo zaraz rodzi się we mnie chęć zostania hodowcą takich maleństw, choćby na dwa miesiące :blush:
  • 1 / / 0
Będziesz przenosil to maleństwo? Wrzucaj jakieś info dalej co będziesz robił bo jestem ciekawy
  • 3 / / 0
Do 3 razy sztuka jak się mówi..
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 2 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Mikrobiom jelitowy wpływa na pociąg do alkoholu

Mikroorganizmy tworzące mikrobiom jelitowy mogą wpływać na spożycie alkoholu, manipulując układem nagrody w mózgu - informuje czasopismo „mBio”.

[img]
30% Polaków w wieku od 15 do 34 roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami

Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom informuje, że dane dotyczące zażywania narkotyków w Polsce przez młodych ludzi są niepokojące. 30% Polaków w wieku od 15. do 34. roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami. Kolejne akcje policji pokazują, że problem jest. W dwa dni zatrzymano w sumie 13 osób mających związek z handlem narkotykami.

[img]
W sieci prowadził "sklep" z narkotykami

Prowadził "sklep" na jednym z komunikatorów internetowych. Przyjmował zamówienia na narkotyki, które następnie dostarczał w wybrane miejsca, przekazując kupującym współrzędne geograficzne. Wykorzystywał również firmy kurierskie, co umożliwiało bezkontaktową dostawę narkotyków.