Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
450mg po takiej przerwie i jak się domyślam wrzucone na raz
Pierwszy raz czy po długiej przerwie trzeba wyrobić sobie tolerancje, chociaż taką psychiczną, być przygotowany na to pierdolnięcie. Ja po 13 latach nie wrzuciłbym za nic w świecie więcej niż 300mg i to rozłożone w czasie po 150.
Odnośnie swędzenia to mi to nie przeszkadza, czasem celowo przerywam stosowanie cetyryzyny żeby mnie pomiziało. Ale jeśli to przekształca się w efekt uboczny to nie można się drapać, po chwili samo przejdzie. No albo w tym dniu zażyć 10mg cetyryzyny, będzie najlepiej działać do ok. 12h więc można rano a wieczorem DXM i będzie komfortowo.
DXM
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
USA. Takiej zmiany w kwestii marihuany nie było od dekad
Ministerstwo sprawiedliwości USA zmieniło w czwartek klasyfikację produktów z marihuany. To najdalej idąca zmiana polityki w tej sprawie od dekad. Marihuana znalazła się w "koszyku" substancji o umiarkowanym lub niskim potencjale uzależnienia, takie jak ketamina, paracetamol z kodeiną i sterydy anaboliczne.
Narkotyki schował w atrapie Biblii. Wpadł po policyjnym pościgu
W trakcie ucieczki uszkodził swój pojazd, a badania wykazały, że mógł być pod wpływem alkoholu i narkotyków. W jego aucie policjanci znaleźli atrapę stylizowaną na Biblię z ukrytymi narkotykami, w tym mefedronem i kokainą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty.
Farmaceuta skazany za pomoc w produkcji narkotyków
Właściciel apteki został skazany na 3,5 roku więzienia za sprzedaż leków służących do produkcji metaamfetaminy i pomoc w jej wytworzeniu. W produkcji i handlu nie działał sam. Według prokuratury leki posłużyły do produkcji narkotyków o wartości niemal 7,5 miliona złotych.