cebex pisze:Takie samo dzialanie lub bardzo bardzo podobne bylo w watku
Na NG w ogóle nie ma, ten wątek przejrzałam i doczytałam tylko że '500 mg na porządnego tripa', mi chodzi o to ile trzeba wziąć żeby było nie za słabo, ale też nie za mocno.
- Hurrra będę wielką artystką!!!
Z psytrance od 2012 roku.
Jestem odklejona.
wstępnie odrazu proszę admina o przeniesienie do dobrego działu (bo nie wiem gdzie uzyskać odpowiedź na te pytanie).
Chodzi mi o przepis jak zrobić meskalinową zupę.
Tzn. chodzi o to, ze miałem swego czasu okazje pić "zupę" z glistnika, różnorakich ziół, porka brzozowego (huba), 2 c-p, miksu wszelakich ziół i właśnie meskaliny. Te picie pozwoliło mi chyba dotrzeć do miejsca, w którym tworzy się osobowość i byłbym wdzięczny jeśli ktoś z Was pomógł mi powiedzieć jak to przyrządzić.
Btw. Wiem, że działa też na samym cepie, (ponoć nbomy mogą na tym startować) bez meski, chodzi o to żeby aktywować porka czy coś, proszę o wszelkie info na ten temat.
czy coś mi grozi?
walterkurtz pisze:Siemacie,
wstępnie odrazu proszę admina o przeniesienie do dobrego działu (bo nie wiem gdzie uzyskać odpowiedź na te pytanie).
Chodzi mi o przepis jak zrobić meskalinową zupę.
Tzn. chodzi o to, ze miałem swego czasu okazje pić "zupę" z glistnika, różnorakich ziół, porka brzozowego (huba), 2 c-p, miksu wszelakich ziół i właśnie meskaliny. Te picie pozwoliło mi chyba dotrzeć do miejsca, w którym tworzy się osobowość i byłbym wdzięczny jeśli ktoś z Was pomógł mi powiedzieć jak to przyrządzić.
Btw. Wiem, że działa też na samym cepie, (ponoć nbomy mogą na tym startować) bez meski, chodzi o to żeby aktywować porka czy coś, proszę o wszelkie info na ten temat.
ja nie wiem o co Ci chodzi?
oczekujesz ze ktos da Ci przepis na zupe z glistnika? :D :D zebys sie przekrecil jak ziolo bedzie zbyt mocne do tego meskalina? Doprecyzuj
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/a8f5e8e8-08c1-4353-8942-b90aa3682a4b/IMG_2675.jpeg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250904%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250904T063802Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=8221e8b8544661fca547fc6baf5c6d6ce2b7a936985535fb3ef4f4f5d32fa294)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/piana.jpg)
Zagadka stabilności piwnej piany rozwiązana. To postęp w wielu dziedzinach nauki
Piękna stabilna piana to jeden z elementów piwa, którego poszukują miłośnicy tego napoju. Niestety, często spotyka ich zawód. Tworząca się podczas nalewania pianka błyskawicznie znika, zanim zdążymy wziąć pierwszy łyk. Są jednak rodzaje piwa, szczególnie piwa belgijskie, na których pianka jest wyjątkowo stabilna. Naukowcy z Politechniki Federalnej w Zurychu, pracujący pod kierunkiem profesora Jana Vermanta, odkryli właśnie sekret długotrwałego utrzymywania się piany na piwie. Poznanie tej tajemnicy zajęło 7 długich lat badań.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/fermentacja-6d87f0c41199afb1eeb86e5d5ed1d5ad.jpg)
Drożdże piwowarskie reagują na odpowiednie dźwięki i zwiększają produkcję
Wiadomo że rośliny i zwierzęta wydają dźwięki, reagują na nie i za ich pomocą się komunikują. Komunikacja taka zachodzi też pomiędzy zwierzętami a roślinami i odwrotnie. Czy jednak organizmy należące do innych królestw domeny eukariontów w jakiś sposób reagują na dźwięki? Okazuje się, że tak. Reakcję taką zauważono u drożdży piwowarskich. Co więcej można to wykorzystać w produkcji złocistego napoju.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/gorlice.jpg)
Okultystyczne rytuały czy "zabawa" pod wpływem medycznej marihuany? Co wydarzyło się na Górze Cment
"Wszystko wskazuje na to, że ktoś uczynił sobie z cmentarza miejsce zabawy. Jak niebezpiecznej? Nie wiadomo. Być może pod wpływem leczniczej marihuany, której sprzedaż prowadzona jest tylko na receptę. Opakowanie po takim leku, leżało wśród świec, lampek, kartek z dziwnymi, niemożliwymi do odczytania tekstami, ale też monetami, drewnianymi figurkami i chustami."