Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
xtremich pisze:A teraz moje pytanie chyba najbardziej pasuje do tego tematu. Znalazlem ostatnio cos takiego jak synthetic cocaine nie chodzi mi o jakies gowno od kolekcjonera tylko cos co ma byc Reverse Ester Cocaine wie ktos co to jest dokladnie cena okolo 2-2,5 razy nizsza niz koksu
Ten typek z tej oferty o której mówisz, co to oferuje, nie wysyła paczek do PL.
Ile koko snifem na pierwszy raz? Jedni mowia ze 100mg-150mg a potem po 200mg.
Znowu inni zeby wciagac 200m-300mg na pierwszy raz a potem po 100mg.
Dla mnie to nie taki tani towar i chce z niego wyciagnac jak najwiecej, i dlatego wole spytac kogos koswiadczonego :)
Drugie pytanie, czy kokaina ma tolerancje krzyzowa z beta ketonami?
Pogłówkuj nad tym - może dojdziesz do jakiś wniosków.
Aha i jak na taki czas dzialania to mozna w 1 dzien przepierdolic pol wyplaty - masakra - nie polecam. Co chwila telefon po wiecej XD.
Czy jak mam taki z domieszkami, to wystarczy go wziąć trochę więcej niż tego czystego i efekt będzie taki sam? Czy warto jest płacić więcej za super czysty?
oczywiście psychoaktywne dodatki mogą zmieniać działanie - warto jednak pamiętać przysłowie, że lepsze jest wrogiem dobrego.
u mnie na terapii odwykowej był typ który napierdalał przez rok tygodniowo 30-35g. miał dojście do pierwszorzędnego sortu. po zrobieniu szczegółowych testów krwi wyszło, że wciągał całą tablicę mendelejewa - nawet jeśli myślisz, że to co kupujesz jest prima sort, to nie możesz mieć 100% pewności bez drogich badań spektrograficznych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/3-453330.jpg)
CBŚP z Łodzi zlikwidowało dwa laboratoria syntetycznych narkotyków
Zgarnęli klofedron o wartości ponad 25 mln PLN.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainemountain.jpg)
Belgia: Rozbito gang przemytników kokainy
Policja rozbiła dużą grupę kokainową działającą w Belgii. Przemytnicy przywozili narkotyki z Ghany i Dominikany przez lotnisko w Brukseli. Następnie, przez port w Antwerpii, narkotyki były wysyłane za granicę. Niektórzy podejrzani spotykali się regularnie w barze shisha w Vilvoorde (Brabancja Flamandzka), aby omawiać swoje interesy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”
Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.