Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
Dersu Uzala pisze:Sprawdze niedługo czy ten nowy sort od b3 to rzeczywiście lipa, poprzedni dawał radę jeśli chodzi o vapo. Ogólnie jeśli chodzi o 4F to pr is the way to go.
Dersu Uzala pisze:Mozna sie tym poryc jak a-pvp jeno trza pare razy wieksze dawki ujebac. Donosowo nie polecam, najlepiej vapo i pr. W krysztale tego nie widzialem ale sort w pudrze swietnie wapuje sie z folii, z bulby nie probowalem. Jak dla mnie jest to lepsze niz PV-8.
God bless America !!
smilewholesale.eu
Do wladz forum ktore mnie wyrzucily z dzialu "sprzedawcy" - jerstescie po prostu bardzo malymi ludzmi :(
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Mikrobiom jelitowy wpływa na pociąg do alkoholu
Mikroorganizmy tworzące mikrobiom jelitowy mogą wpływać na spożycie alkoholu, manipulując układem nagrody w mózgu - informuje czasopismo „mBio”.
Jak starzeć się wolniej? Odpowiedź tkwi w... grzybach halucynogennych
Badacze z Uniwersytetu Emory w stanie Georgia odkryli zaskakujące właściwości psylocyny – aktywnego metabolitu psylocybiny – które mogą mieć wpływ na spowolnienie procesów starzenia.
"Niemyte dusze / Narkotyki" - teatralna podróż w głąb ludzkiej psychiki
Spektakl odbędzie się 17 października 2025 roku (pt) w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie. To propozycja dla każdego, kto poszukuje w teatrze głębi, refleksji i intelektualnego wyzwania. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!