ciachu93 pisze:Jak wyglądają źrenice ? Czy po małych,nieimprezowych dawkach mocno widać ?
BiczBoży pisze:Sama substancja nie jest jakoś ciekawa, to nie wina syntezy po prostu molekuła jest średnio atrakcyjna... No ale obym się mylił, ale środek o tym wzorze był już kiedyś testowany i okazał się lipą. Nie wiem, czy kolejna synteza coś zmieni.
Jak wciągniesz niepokruszony w pył kryształ to będzie się on gorzej rozpuszczać i większe szanse są, że go wysmarkasz niż, że się wchłonie.
Zresztą w ogóle wciąganie jest bardzo nieefektywną drogą podania, zwłaszcza jak się sniffuje częściej.
Dzisiaj doszła paka z 4mmmc-ome od polaków z NL i musze przyznac, ze ładnie czesze,jeszcze jak dopchałem piwkami były wysokie Loty.Szczerze mówiąc czytając opinie co niektórych łudziłem się, ze dostane coś dobrego.Po przyjetych 3 szczurach po 100mg dzisiaj czuje się usatysfakcjonowany,że nie wywaliłem kasy w błoto.Wielki plus, że nie ma zatkanej kichawy,spływ znośny.Produkt w postaci krystalicznego pudru, aczkolwiek pare kryształków wiekszych też znalazlem w samarze.Polecam wszystkim :)
Rzetelnie temat przetestuję przez weekend. Oczywiście powstrzymać się nie mogłem i obecnie wjechało skruszone na miazgę i pył jakieś 100mg na trzeźwą i wypoczętą roślinę. Bez suszenia.
Wjeżdża jakby miało wjechać, ale nie wjeżdża. Łeb jakby lżejszy, cisnienie podwyższone, nochal piecze. Bardziej stymuluje niż euforyzuje. Lekko się w roślinie kręci. Dalsze testy na kilku roślinach weekend. Dla pewności wysuszę :)
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/4/40c1c98a-a6c0-4efd-a0ba-e50aa04fa508/ketamine.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20251017%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20251017T070202Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=3d1b5a9caf02fce04d47c6c3baad94567e7e0f27aac57f943f9764e5ed7c33dc)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/kepinski.jpg)
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/fear-and-loathing-in-las-vegas-car.jpg)
USA: Co czwarty kierowca, który zginął w wypadku, był pod wpływem marihuany
Nowe badanie przeprowadzone w stanie Ohio pokazuje, że ponad 40 proc. kierowców, którzy zginęli w wypadkach drogowych, miało we krwi THC – substancję psychoaktywną zawartą w marihuanie. Średnie stężenie było wielokrotnie wyższe niż poziom uznawany za bezpieczny.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sebastian_fabijanski.jpg)
"Niemyte dusze / Narkotyki" - teatralna podróż w głąb ludzkiej psychiki
Spektakl odbędzie się 17 października 2025 roku (pt) w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie. To propozycja dla każdego, kto poszukuje w teatrze głębi, refleksji i intelektualnego wyzwania. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/davidnutt030118.jpg)
15 lat niechcianych badań. A teraz nowa rewolucja w psychiatrii
Specjalista z Wielkiej Brytanii nie ma wątpliwości, że jesteśmy świadkami nowej rewolucji w psychiatrii. Psychodeliki, jak psylocybina i MDMA, zdobywają coraz większe zainteresowanie naukowców w leczeniu depresji i innych zaburzeń psychicznych.