WPISYWAC SIE W TYM WATKU KTO SIEDZI NA FORUM CODZIENNIE LUB CHOCIAZ CO DRUGI-TRZECI DZIEN BEZ DLUZSZYCH PRZERW NIZ 5 DNI NP.
A w działach o kodeinie, benzodiazepinach czy alkoholu zawsze znajdzie się jakiś głupi temat, z którego można się pośmiać i jakoś zabić czas na skręcie.
Ja mogę pisać o M i H, ale konkrety, a konkrety to wiadomo, nie tutaj...
A jak się lato skończy to wszyscy będziemy wyglądać tak :
Pozdro :-p
ale forum czytam praktycznie codziennie. chyba, że gdzieś wyjadę (tak jak w ostatnim tygodniu, nie było mnie parę dni)
potoków wy źródliska i ty, falo morza
rytmiczna, i ty ziemio, wszystkich nas rodzico,
i ty wszechwidzącego słońca krągłe lico,
spojrzyjcie, jakie znoszę, bóg, od bogów znoje!
ostatnio nie ćpam, a zatem nie piszę ;]
Ja też coraz mniej pisze bo mi sie nie chce no. Zreszta co mam pisać, pytać nie ma o co bo już mniej więcej obczajam wsio, odpowiadać na durne pytania debiutantów tez mi sie nie chce. W ogóle przechodzi mi faza na to forum. Albo ten watek'jestem nagrzany". Kurwa no jestem nagrzana i co, codziennie mam o tym na forum pisać?
@zielona
pisz, moze jak za jakis czas wejdziesz, to sama sie przestraszysz ile tego juz jest i..przestaniesz? ;)
ja żyję - a wyście pomarli, Panowie.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści
W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.