[Faust] pisze:W takim przypadku to nic nie umiem doradzić oprócz 3 dni na detoksie. Odstawka giebla po ciągach stimów + wapo i jeszcze jakieś kana. Rzut monetą czy to przeżyjesz, serio. Odejmij sobie te 3 dni z życia i się zgłoś gdzieś.chujkurwa pisze:Wykurwiaj do lekarza, albo lepiej sprawdz sobie cisnienie, bo to prędzej paranoja niż rzeczywisty stan rzeczy. Po takim ciągu to ja bałbym się oczy otwierać. Lepiej nie dopierdalaj się teraz klonami, bo pogorszysz sprawę. Odstaw wszystko na razie.dziodkadziod pisze:po ciagu na 4 cmc z 2 i 3 fa i mocnym wapeniu cisgu ns sb-chm z ciagiem 300mi 24h , nagle dzisiaj po z wapowaniu 3 krotnosci tego serce bije z BARDZO OGROMNA SZYBKOSCIAA!!! wzialen dawno 9ng klona i NIC bije i bije - CZy BRAC dalej clona - mysle ze to przez nagle skonczenie gibla no i to wapo ab-chm
JUZ DOBRZE dzieki za wsparcie chociaz przeczytalem je dopiero dzisiaj rano budzac sie na krzesle klonow bylo 7 mg i zadziala z opoznieniem - tzn serce nie przestalo bic wolniej cisnienie tez rozpierdalo - mialem stare powiedzienie masz klony to jestes niesmiertelny ale wczoraj zapomnialem ze wszystkiego dodac bo pisalem to kilka razy bralem jeszcze VIAGRE 100mg oczywiscie na ciagach 2 fa (przez to pewnie mialem taka gorącz i ciezko oddech i myslalem :wall: ze wapoo duzo kanna mnie ululu do snu ale zapomnialem o skaraniu po zbyt duzej ilosc chociaz telereke juz se wyrobilem bo zeby napierdaja codzien . OD tych nie wiem 2 tyg ciagu na wszystki - dzieki giblowie dalaem jakos rade - ale teraz widze jak na moje szczescie jakies problemy z vendorami od gibla - wiec robie przerwe i sproboj troche wiecej sumplementowac niz omega 3i asparagian . FAUST czy rzeczywiscie kurkuma (ale taka zwykla w proszku daje takie cuda??)
i WIEC RACJA 3 dni chyba zrobie wolnego z giblem i ze wszystkim ewentualnie jakies dex (zeby sobie zrobic jakis 'rachunek sumienia' chyba ze 5 meo malt - bo ponoc to rzeznik z psajko moze by mnie czego nauczyl o ile bym przezyl
dziodkadziod pisze:po ciagu na 4 cmc z 2 i 3 fa i mocnym wapeniu cisgu ns sb-chm z ciagiem 300mi 24h , nagle dzisiaj po z wapowaniu 3 krotnosci tego serce bije z BARDZO OGROMNA SZYBKOSCIAA!!! wzialen dawno 9ng klona i NIC bije i bije - CZy BRAC dalej clona - mysle ze to przez nagle skonczenie gibla no i to wapo ab-chm
Advisor pisze:Advisor: każdy giet to jeden grzech, np. :" tu masz za kontrolę przepływu informacji ruska szmato"
Advisor:"tutaj za nie udzielenie pomocy marynarzom na Kursku"
Advisor:"tu za bycie nacjonalistą"
Jeżeli czytając moje posty uznałeś opiody za fajne, przepraszam. Byłam strasznie nieodpowiedzialna w czasie swojej aktywności tutaj.
Trzymajcie się ciepło.
Jeżeli czytając moje posty uznałeś opiody za fajne, przepraszam. Byłam strasznie nieodpowiedzialna w czasie swojej aktywności tutaj.
Trzymajcie się ciepło.
Po zastosowaniu okładów z Altacetu, maści Arcalen, żelu z diklofenakiem Voltaren max, Heparinu 1000 - stłuczenie zagoiło się po paru dniach a w miejscu strzała pojawił się twardy nie bolący pod naciskiem guz 2 cm x 4 cm. Odnotowałem jedynie lekkie rwanie przy skrajnym wykręcaniu nadgarstka, ucisk na baty i uczucie obcej materii pod skórą. W panice sprawdziłem czy w nabrzmiałym guzie nie znajduje się ropa nakłuwając go lecz niczego nie zdołałem odessać. Smarowałem go heparyną i robił się płytszy i płytszy aż w pewnym momencie zdawało się że guz zniknął a sprawę uznałem za zamkniętą.
Zadowolony poleciałem wczoraj ze spidem, a jak wiadomo po nocce ryj spuchnięty, ręce spuchnięte i guz też ! Powrócił ! Miękki i powiększony. Ręka globalnie wygląda normalnie lecz wybrzuszenie można dostrzec wyginając frontalnie nadgarstek. Co tam się dzieje ? Dlaczego on jeszcze nie zniknął ? Co o tym sądzicie ? Lekarza mam dopiero za 4 dni. Przeczekać weekend czy dzidować na SOR (i tak zapewne mnie wyśmieją) ? :kotz:
Klepsydra pisze:Morfina, miałeś rację. Żyła już nie jest czerwona, ale stopa jest tak opuchnięta, że nie widać kostki. Ponieważ ból nasila się z godziny na godzinę, poczekam tylko do rana. Jeżeli nie zauważę radykalnej poprawy, to pojadę do przychodni.
Jeżeli czytając moje posty uznałeś opiody za fajne, przepraszam. Byłam strasznie nieodpowiedzialna w czasie swojej aktywności tutaj.
Trzymajcie się ciepło.
Rzadko zdarza się, że heparyna działa paradoksalnie przez reakcję odpornościową, która u niektórych pojawia się po użyciu tego związku, gdyby Ci się po Liotonie pogorszył stan stopy to go nie stosuj. Jest to mało prawdopodobne, ale w razie czego dobrze wiedzieć.
Możesz dorzucić do tego maść z neomycyną, a najlepiej Tribiotic/Multibiotic na samo opuchnięte miejsce.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/1/11c695fa-2111-457b-b7d9-fedf216ffb8d/flubromazolam.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250530%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250530T162402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=5099161b126e946c73dc86fedb6a6b0d8ab97ac29e176e437db846bb889aaeaf)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ukrakcja.jpg)
Rekordowe uderzenie w narkobiznes. Zlikwidowano 19 laboratoriów i ujęto 67 osób
Co najmniej tysiąc funkcjonariuszy wzięło udział w największej w ostatnich latach operacji wymierzonej w syndykat narkotykowy działający na terenie Ukrainy. Zlikwidowano 19 laboratoriów i 17 magazynów oraz zatrzymano 67 osób, w tym 32-letniego bossa organizacji. Szacuje się, że miesięcznie narkogang produkował nawet 700 kg mefedronu, alfa-PVP i amfetaminy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/1a12346x60.jpg)
W sieci znaleźli ogłoszenia, zatrzymali 22-latka. Po raz kolejny za narkotyki
Policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie i udzielanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna miał docierać do klientów w sieci i oferować im sprzedaż marihuany i 4CMC. W przeszłości był już zatrzymywany w związku z podobną sprawą.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/metaukropol.jpg)
CBŚP i ukraińska Służba Bezpieczeństwa rozbiły grupę przestępczą produkującą metamfetaminę
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji z Zarządu w Poznaniu, we współpracy z jednostką śledczą Służby Bezpieczeństwa Ukrainy z obwodu zaporoskiego, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Poznaniu oraz prokuratury ukraińskiej, przeprowadzili skoordynowaną operację wymierzoną w zorganizowaną grupę przestępczą, która zajmowała się nielegalnym wywozem z Polski do Ukrainy leków zawierających pseudoefedrynę, które następnie były wykorzystywane do produkcji metamfetaminy.