Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 205 • Strona 17 z 21
  • 121 / 8 / 0
Dokładnie, kanna, jak i znaczna większość substancji w ciągu traci sens brania, co się dziwić, niektórę naprawdę przypominają mj ale to szybko zanika jak palisz non stop ;-)

aktualnie ciągnie się mój chyba 4 ciąg i na kanna, wcześniej było to tydzień-dwa a teraz już miesiąc się ciągnie a jestem wyjątkowo przy kasie to powiedziałem sobie a co, i tak już 8 toreb chyba poszło i 40ml olejku %-D koncze te torby i detox, chujowo sie zgrywa bo akurat odstawiam kode tez, dzis wzialem 75mg, planuje zanizac dawki o jedna tabletke, nie robiłem nigdy tak ale podobo skręt beznolesny. powinno zostać kanna do tego czasu jakoś właśnie, a benzo też już brałem dość dużo i czas skończyć bo się wjebie :wall: co brać? politoksykoman ze mnie, do outdooru daleko, a kupowac wiekszych ilosci sie nie oplaca za bardzo, nie mam takich dilow w mojej wiosce %-D
Bag of dope on the table, million blunts, now I'm able
Strung out in my living room, Netflix, no cable
Fresh water I drink, just fillin' up my HP
  • 225 / 1 / 0
Muszę przyznać że odkąd palę AB-CHMINACA to zacząłem lunatykować.
Porycia mistyczne
  • 425 / 3 / 0
Byłem w 10msc ciągu kanna, pod koniec z taką tolerą, że zwaporyzowałem 4g 5F-AKB48 w 6 dni. Minęło od tego czasu 16 miesięcy, w tym czasie poleciał ciąg na dysocjantach + politoksykomania. Od niedawna mam typowe objawy wytwórcze, halucynacje, 2 razy słyszałem głosy. Kanna mogły się przyczynić, uważajcie z tym gównem
"Sprawdź czy to 3meopcp, o ile potrafisz zrobic to inaczej niż poprzez walnięcie iv"
  • 887 / 11 / 0
Mogły, ale bardziej stawiam na to że receptory wróciły do normalności a ty w tym czasie jadłeś jakieś ogromne ilości alfy czy innego gówna, po 3 dniach ciągu na dysocjantach też mi odwala, stawiam że brałeś to dłużej, masz zwykłą psychoze, przeczekaj to minie albo poszukaj w temacie Doping mózgu jak to złagodzić
  • 425 / 3 / 0
Nie jadłem "ogromnych ilości alfy czy innego gówna", najwięcej to ze 2 tygodnie ćpałem 3mmc parę miesięcy temu. Dysocjanty szły 4-5 miesięcy, często iv. Od dwóch miesięcy nie ćpię nic, więc nie liczę na to, że przejdzie "jak poczekam".

Bezpośrednio po ciągu kanna to dopiero były odrealnienia i pojebania %-D, ale wtedy wiedziałem, że to przejdzie.
"Sprawdź czy to 3meopcp, o ile potrafisz zrobic to inaczej niż poprzez walnięcie iv"
  • 43 / 2 / 0
Elo, wie ktoś jak się ma szkodliwość tych nowych kanna (pinaca chminaca) do starego poczciwego AM-2201 czy UR-144?
Tak, cholera, kusi mnie by zamówić. Na ośce wszyscy handlujący maczanami się zwineli, jest nisza %-D
  • 70 / 1 / 0
m, ożliwe że taką jak amka bądź podobną, nie rób za mocnych maczan.
  • 282 / 9 / 0
Paliłem mj, pierwsze dopki czyli spice, spice gold itp potem AM-2201,JWH-210,MAM-2201,UR-144,akb-48,5F-AKB48,BB-22,STS-135,5F-UR-144,5F-PB-22,pb-22 i pewnie jeszcze coś by się tam znalazło ciekawego. Ciągi na kanna po miech dwa w między czasie opio i ketony. Na dzień dzisiejszy nie odczuwam żadnych skutków ubocznych oprócz czasem problemów z pamięcią: mówię coś i nagle zapominam sobie słowa i nie mogę przypomnieć. Kanna głównie vapovałem ale też i zdarzyło się zrobić jakąś maczankę. Pokarałem się niezliczoną ilość razy ale tylko raz wylądowałem w szpitalu po 5F-PB-22 to była kara życia %-D %-D Tolerancję miałem taką że 1g prochu UR-144 w 2 dni potrafiłem zrobić %-D Według mnie szkodliwość kanna wzrasta znacznie w długich ciągach gdzie nie ma przerw na regeneracje i oczyszczenie organizmu gdyż receptory kanna cały czas trzymają tolerkę i jaramy coraz więcej. Osobną kwestią są te nowe kanna co tylko kara i nic ciekawego działania nie dają, gdzie praktycznie każda kara kończy się na drgawkach i rzyganiu przy totalnej nieświadomości. Według mnie da się w miarę unikać efektów ubocznych robiąc sobie przerwy jak ja np. 2miechy kara potem 4-5 miechów zero palenia(ewentualnie raz na miecha), niestety ale nic nie wiadomo jak później odciśnie się to na naszym zdrowiu w dalszej perspektywie ale w końcu jesteśmy tu aby ćpać a nie szukać ścieżki zdrowia :gun:
  • 187 / 4 / 0
AM-2201 - nigdy nie dostał pozytywnej rekomendacji ode mnie, teraz juz wiecie dlaczego (tv)
Radze bardzo uwazac z tymi nowymi canna - zauważylismy nowa game efektów ubocznych jak natychmiastowy nooding, wzrost liczby poparzeń a także urazy głowy (nie żart). Szczury zwracają też uwagę na wzdęcia po ciągach.. Zalecana procedura dla nowych canna:

1 nie stój,
2 odłóż lufke do popielniczki żeby nie spalić bloku,
3 nie pal w pobliżu twardych przedmiotów(możliwy upadek)
  • 3955 / 147 / 0
blofeld pisze:
Muszę przyznać że odkąd palę Ab-chminaca to zacząłem lunatykować.
bedac w ciagu, w pewnym momencie to cale zycie zamienia sie w jedno wielkie lunatykowanie. :-D
niedojebanie genetyczne
ODPOWIEDZ
Posty: 205 • Strona 17 z 21
Artykuły
Newsy
[img]
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny

Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.

[img]
Rozbita grupa narkotykowa. Marcin K. odpowie za handel heroiną i kokainą wartą miliony

Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku stanie mężczyzna oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się międzynarodowym obrotem heroiną i kokainą oraz praniem pieniędzy. Śledztwo w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora Prokuratury Regionalnej w Gdańsku, prowadzili funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Gdańsku.