extraviado pisze:Co do szkodliwosci sterydow. Arnold Schwarzenneger napierdalal je przez kilkadziesiat lat, a zyje i ma sie zajebiscie dobrze.
Twierdze jedynie, ze dragi bierze sie kilka lat i jest sie rozjebanym. Sterydy po takim samym czasie nie zrobia takich szkod.
Koksowanie jest zdrowsze od cpania, tym bardziej, ze dba sie przy nim o odzywianie i sen.
Oczywiscie nie zmienia to faktu, ze i jedno, i drugie to syf.
Do ćpania wystarczy przeczytać pare artykułów w w internecie i można zrobić to stosunkowo bezpiecznie. Do brania saa trzeba bardzo długiej praktyki na treningu, wiedzy o odżywianiu, silnej woli, pieniędzy itd.
Sterydy mogę "polecić" jedynie ludziom którzy przez dwa lata sumiennie wykonywali przemyślany trening, trzymali sztywną dietę i unikali narkotyków. Jeżeli nie spełniasz tych warunków to na 90% zrobisz sobie krzywdę lub w najlepszym przypadku zmarnujesz pieniądze.
Miałem ze 3-4 razy taki moment, że myślałem "tak, to jest ten czas, wiem już wszystko co powinienem i moge wejść na SAA". Po pewnym czasie zawsze dochodziłem do wniosku, że podjąłem zajebiscie dobrą decyzje, że się wstrzymałem bo wtedy tak na prawde gówno wiedziałem.
rafalinho007 pisze:@up
Do ćpania wystarczy przeczytać pare artykułów w w internecie i można zrobić to stosunkowo bezpiecznie.
rafalinho007 pisze: Do ćpania wystarczy przeczytać pare artykułów w w internecie i można zrobić to stosunkowo bezpiecznie.
Może Ty jestes jakiś ułomny i potrzebujesz 300h, ale mi zwykle wystrczało 30min maks, a po to 2h mogłbym wiekszość osiedlowych ćpunów przebić jeżeli chodzi i znajomość ich ulubionego dragu.
Edit: mam na myśli pojedynczetripy a nie wpierdalanie się w ciągi.
extraviado pisze:
Koksowanie jest zdrowsze od cpania, tym bardziej, ze dba sie przy nim o odzywianie i sen.
Wpychając na siłę tjokodin do mordy
Debatujący - Palikot, czy Korwin?
Ooo! Święty kaszlodynie - O! Święta makiwaro
Święty gieblu i święta maczano
PS: Leciałem pół roku na wysokich dawkach SAA (lecę już 2 lata non stop), praca, studia, mefedron w chorych ilościach - wiem jedno - gdyby nie silka i SAA może bym leżał pod ziemią; pozdro
Nic tak nie regeneruje wątroby i innych organów jak T1 + HGH + GHRP + mod-GRF - nawet psychicznie już powróciłem prawie w komplecie do sprawności umysłowej sprzed epizodu z 4MMC
Znacie się tu na tym hajpie na SAA jak świnie na gwiazdach poza kilkoma wyjątkami;
gnije jak plesn
przed smartfonami i monitorami i gmo i rc-kami"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/tajlandia.jpg)
Marihuana tylko na receptę. Tajlandia zmienia politykę dotyczącą "miękkich" narkotyków
Marihuana w Tajlandii jest dostępna już tylko na receptę; w życie wszedł dekret zmieniający wprowadzone trzy lata wcześniej liberalne zasady sprzedaży specyfiku - podała w piątek agencja AP, przypominając, że Tajlandia była pierwszym azjatyckim państwem, które zdekryminalizowało obrót marihuaną.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/25-06-25_narkotyki_05.jpg)
Bochnia. Policja ujęła dilerów narkotyków. W garażach przy KN-2 urządzili „biuro” i magazyn
Małopolscy policjanci zlikwidowali „przedsiębiorstwo” zajmujące się handlem narkotykami. Wynajmowane garaże przy jednej z ulic w Bochni spełniały rolę biura oraz magazynu ze środkami odurzającymi. Zabezpieczono duże ilości środków odurzających oraz zatrzymano 4 osoby.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/fabrykaklefedronu.jpg)
Kieleccy policjanci zlikwidowali fabrykę klefedronu w powiecie sandomierskim
W minioną środę kieleccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej współpracując z Biurem Kryminalnym Komendy Głównej Policji oraz kontrterrorystami z Kielc i Radomia przeprowadzili realizację, która doprowadziła do likwidacji dużej, fabryki produkującej klefedron. W sprawie zatrzymano 32 – latka, który najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.