#mops
saguaron pisze:zajebiste jest to bb-22
zrobiłem maczane ostatnio 1:20 i jedna lufa robi lepiej jak lufa normalnego palenia a efekty są praktycznie takie same, w chuj podobne do mj
nawet najwieksi sceptycy po poczęstowaniu moją maczaną zmienili zdanie i jednogłośnie potwierdzili działanie prawie identyczne do mj
polecam
Ogólnie to żałuję, że fizycznie tak to rozwala, bo poza tym substancja działa fajnie. Raczej nie będę do niej wracać, w tej chwili chce mi się rzygać jak pomyślę o tym plastikowym dymku.
Prawie 40 stron opinii z czego same praktycznie pozytywne, więc nie będę klepał dalej tego samego.
Dodam jedyne od siebie że jest to znakomite do podbicia fenyloetyloamin, gastro pojawia się u mnie już po kilku dniach palenia, a bóle jakie odnotowałem to jedynie przeszywające kłucie od nadgarstka do łokcia.
Wszystko ustąpiło po skończeniu ekhm degustacji :) Teraz ładuję akumulatory i czekam do wypłaty
aha5g pisze:A czy mial ktos kiedys do czynienia z niesmierdzacym sortem bb? Zamowilem 5 od pojedyńczego z promo bedzie ok na stowe podkladu?
Nie jest zły według mnie. Wręcz bardzo dobry kanna ale po opiniach czułem niedosyt gdyż spodziewałem się większej psychodeli. Charakterystyczne dla bb-22 jest to jaką euforię daję. Taki fajny typowy banan na twarzy. Moje ostatnie dni spędziłem podczas medytacji i podróżach po zakonnym wirze. W piątek wieczorem zacząłem to wróciłem w niedziele rano.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/globalimage.png)
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/drozdze.jpg)
Drożdże piwowarskie reagują na odpowiednie dźwięki i zwiększają produkcję
Wiadomo że rośliny i zwierzęta wydają dźwięki, reagują na nie i za ich pomocą się komunikują. Komunikacja taka zachodzi też pomiędzy zwierzętami a roślinami i odwrotnie. Czy jednak organizmy należące do innych królestw domeny eukariontów w jakiś sposób reagują na dźwięki? Okazuje się, że tak. Reakcję taką zauważono u drożdży piwowarskich. Co więcej można to wykorzystać w produkcji złocistego napoju.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/sekwojapark.jpg)
Tysiące nielegalnych roślin konopi indyjskich usunięte z popularnego parku narodowego
W mediach pojawiła się niedawno informacja o likwidacji gigantycznej, nielegalnej plantacji marihuany w sercu Parku Narodowego Sekwoi. Dla wielu to kolejny „dowód” na szkodliwość konopi. Ale dla nas [społeczności FaktyKonopne.pl], ta historia jest czymś zupełnie innym. To potężny dowód na to, jak destrukcyjny jest czarny rynek i dlaczego tak bardzo potrzebujemy świadomej, legalnej i w pełni regulowanej branży.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/dopalamy.jpg)
Rozpędza się nowa epidemia. Gwałtownie rośnie liczba zatruć
W 2024 r. liczba zatruć dopalaczami wzrosła aż o 40 proc. w porównaniu z rokiem 2023 – alarmuje GIS. Po niebezpieczne substancje coraz częściej sięgają także dzieci.