niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
Mała porcja, ~20mg, oral, także obędzie się bez zjazdu, może delikatne problemy ze snem (radzę przy okazji kupić etizolam, bardzo pomocna rzecz, a jak nie przyda się teraz, to i tak zawsze mieć przy sobie :cheesy: )
Patrząc na siebie i swoje błędy, nie rób nigdy tak, że bierzesz porcję i stwierdzisz, że zaczniesz się uczyć, jak się załaduje (pewnie z 15-20 minut) a w międzyczasie przeglądniesz kwejki.
Najczęsciej kończyło sie na kwejkowaniu/9gagowaniu i ogólnie owaniach przez kolejne 5 godzin
Zaczynasz pisać i w tym samym czasie bierzesz etylofenidat.
Przy nauce do sesji potrafiłem siedzieć 5 godzin bez przerwy.
etylofenidat da ci skupienie na tym co robisz
2fma ... podbije jeszcze kreatywność
siddney pisze:Nie trzeba żadnych substancji do tego, wystarczy odpowiednio się zmotywować do działania.
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Narkotyki schował w atrapie Biblii. Wpadł po policyjnym pościgu
W trakcie ucieczki uszkodził swój pojazd, a badania wykazały, że mógł być pod wpływem alkoholu i narkotyków. W jego aucie policjanci znaleźli atrapę stylizowaną na Biblię z ukrytymi narkotykami, w tym mefedronem i kokainą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty.
CBZC uderza w narkobiznes. Zatrzymano 27 osób
Funkcjonariusze Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości zatrzymali 27 osób podejrzanych m.in. o wprowadzanie na terenie województwa opolskiego znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Z ustaleń śledczych wynika, że grupa zajmowała się dystrybucją marihuany oraz mefedronu, czerpiąc z tego procederu stałe korzyści majątkowe.
USA. Takiej zmiany w kwestii marihuany nie było od dekad
Ministerstwo sprawiedliwości USA zmieniło w czwartek klasyfikację produktów z marihuany. To najdalej idąca zmiana polityki w tej sprawie od dekad. Marihuana znalazła się w "koszyku" substancji o umiarkowanym lub niskim potencjale uzależnienia, takie jak ketamina, paracetamol z kodeiną i sterydy anaboliczne.
