Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 26 • Strona 1 z 3
  • 11 / / 0
Mam już niedużo czasu jeśli chcę napisać pracę mgr i bronić się w terminie, najgorsze jest to że jak usiądę pisać pracę milion rzeczy mnie rozprasza, zaraz wejdę na FB albo zacznę oglądać głupie filmiki czy jakiegoś kwejka a jak już siądę pisać zaraz się odechciewa gdy natrafię na jakiś problem i się zatnę. Co polecilibyście na skupienie, chęć do pracy żeby móc siedzieć kilka godzin i pisać pracę? Coś z amfetamin czy inne? Piszcie proponowany środek i dawkowanie. Dzięki za pomoc.
  • 2874 / 298 / 0
etylofenidat, ale te kwejki i fb to po prostu będziesz musiał poblokować na ten czas. Na motywacje nic Ci nie pomoże
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
  • 704 / 5 / 0
etylofenidat będzie najlepszą opcją.
Mała porcja, ~20mg, oral, także obędzie się bez zjazdu, może delikatne problemy ze snem (radzę przy okazji kupić etizolam, bardzo pomocna rzecz, a jak nie przyda się teraz, to i tak zawsze mieć przy sobie :cheesy: )
Patrząc na siebie i swoje błędy, nie rób nigdy tak, że bierzesz porcję i stwierdzisz, że zaczniesz się uczyć, jak się załaduje (pewnie z 15-20 minut) a w międzyczasie przeglądniesz kwejki.
Najczęsciej kończyło sie na kwejkowaniu/9gagowaniu i ogólnie owaniach przez kolejne 5 godzin %-D .

Zaczynasz pisać i w tym samym czasie bierzesz etylofenidat.
Przy nauce do sesji potrafiłem siedzieć 5 godzin bez przerwy.
Uwaga! Użytkownik DeathAngel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11 / / 0
Ok, dzięki na pewno się przyda bo muszę napisać pracę i jeszcze nauczyć się pytań także mam nadzieję że się uda. A z różnymi kwejkami itp. spróbuję już sobie poradzić sam, myślę dam radę ;)
  • 7 / / 0
Możesz spróbować noopept. Ja biorę 2x20mg, przez pierwsze dni bralem polowe. Myślę, że pomoże: ) Jest cały topic o tym specyfiku i wydaje się być bezpieczny. Do tego warto suplementować lecytyne/choline.
  • 87 / 1 / 0
Mój znajomy po alfie postanowił napisać książke na kompie i nawet mu to szło dopuki nie skończył ciągu:D
  • 42 / 2 / 0
Nie trzeba żadnych substancji do tego, wystarczy odpowiednio się zmotywować do działania.
  • 1891 / 425 / 4
2fma... lub etylofenidat ...

etylofenidat da ci skupienie na tym co robisz

2fma ... podbije jeszcze kreatywność
DXM
  • 3206 / 176 / 0
siddney pisze:
Nie trzeba żadnych substancji do tego, wystarczy odpowiednio się zmotywować do działania.
Ale zdajesz sobie sprawę, że skupienie i koncentracja to nie to samo co motywacja?
Uwaga! Użytkownik ItvH2erPPPWR nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1095 / 34 / 0
stim i benzo plus opcjonalnie racetam.
Wszystko co napisałem na tym forum to nieprawda; opisywane sytuacje nigdy nie miały miejsca.
ODPOWIEDZ
Posty: 26 • Strona 1 z 3
Newsy
[img]
Medyczna marihuana kontra bezdech senny

Według danych opublikowanych przez badaczy z Minnesota Office of Cannabis Management, 40 proc. pacjentów z obturacyjnym bezdechem sennym (OSA) uczestniczących w stanowym programie medycznej marihuany doświadczyło znaczącej i trwałej poprawy jakości snu po rozpoczęciu terapii konopiami.

[img]
W miesiąc zarabiają milion złotych. Gangi porzucają narkotyki dla papierosów

Gangi znowu wchodzą w papierosy, znowu jest to żyła złota, a ryzyko dużo mniejsze niż przy handlu narkotykami - donosi we wtorek "Gazeta Wyborcza". W miesiąc bez żadnego problemu zarabiają milion złotych.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.