TenTyp pisze: Widzieliscie kiedyś policjantów w normalny biały dzień z psem niuchaczem na mieście?
jst pisze:TenTyp pisze: Widzieliscie kiedyś policjantów w normalny biały dzień z psem niuchaczem na mieście?
Nie zawsze to narkopies jest ;-)
nie wszystkie sa wyszkolone do szukania dragow.. tak mi sie wydaje, raz miaem akcje z psem psem hau hau i nic nie wyniuchal :-p
Ale w jednej sprawie są na pewno zgodni
Że trzeba mieć miejsce w którym można się rozjebać
Ostro zabalować a później wszystko sprzedać
Naprawdę jest ich mało. Nie ma co popadać w paranoje widząc wilczurka z patrolem.
Ale w jednej sprawie są na pewno zgodni
Że trzeba mieć miejsce w którym można się rozjebać
Ostro zabalować a później wszystko sprzedać
edytuje dla świętego spokoju i czystego sumienia.
@Night, spoko, nie o to mi chodzi:). Apeluje tylko do rozsadku niektorych dla dobra ogolu.
[Kto będzie chciał, ten skasuje (wyedytuje). Trudno żebyśmy cenzurowali forum ;] - przyp. night]
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści
W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.