Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
AveMaria pisze:oral działa? jakie dawki?
oralnie słabo, ale może to wina tolerki po 3mmc jak ktoś pisał wcześniej
No śmiało
Wcześniej miksowałem 3mmc z alko, mj, fetą, gwiazdką (pill), cherry koko i w zasadzie żadna z tych substancji nie była potrzebna (3mmc samo daje radę :-D ), ale też żadna z nich nie przeszkadzała. feta nawet pomogła ze zmęczeniem kilkugodzinną banią.
Dodam, że wybieram się do klubu i chciałbym uniknąć przypału (źrenice, szczęka). Jak z bodyloadem po takiej mieszance? Kiedy będę mógł zasnąć?
3mmc pójdzie 1g: 100mg sniff rozruchowy + 200mg p.o. -2h-> 300mg p.o. > dorzutki sniffem. Kiedy dodać pv8?
Ogólnie jak czytam opinie pv8, to mam to ochote wyrzucić do kosza...
Mi vapo pv8 pasi, w miksach nie jest zle, dziala 2x tyle co alfa pvp.
Przez przypadki?
Szpondzicie?
Szpońcicie
Szpondździcie
Szpondzijcię
szeszele
Szpoń ć i dziel(l)
demiurgia
posuń się Iwan
J/O(n)?
MiCHoł
m.i.on
energia, praca, materia, czas
tylko dobre rzeczy, misia, Odyseuszu, o mi?
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Trump uznał fentanyl za broń masowego rażenia. „Używają go, by zabijać Amerykanów”
Prezydent USA Donald Trump podpisał w poniedziałek rozporządzenie uznające fentanyl za broń masowego rażenia. W uzasadnieniu stwierdził, że „wrogowie USA używają go, by zabijać Amerykanów”. Oświadczył zarazem, że rozważa złagodzenie federalnych restrykcji obejmujących marihuanę.
USA: Donald Trump usunie marihuanę z listy najcięższych narkotyków?
Stało się to, o czym spekulowano od miesięcy. Donald Trump, mimo oporu konserwatywnego skrzydła własnej partii, ma sfinalizować proces reklasyfikacji marihuany. Konopie mają trafić z surowego Wykazu I (gdzie są traktowane na równi z heroiną) do łagodniejszego Wykazu III substancji kontrolowanych.
Czescy lekarze będą mogli przepisywać pacjentom grzyby halucynogenne
Mieszkańcy Czech cierpiący na depresję i inne choroby, na które nie pomagają tradycyjne metody leczenia, będą mogli korzystać z leczniczych grzybów halucynogennych już od przyszłego roku, informuje polski portal informacyjny TVP World.