Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 178a Kodeksu Karnego.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 4 / / 0
Witam wszystkich zainteresowanych...

Moja sprawa wyglada nastepujaco..Na poczatku listopada ok godziny 00.oo zatrzymano mnie do rutynowej kontroli..Paly ktore mnie zatrzymaly byly ewidentnie pod wlywem alkoholu..A ze ja nienawidze cweli wiec zaczalem sie z nimi sprzeczac.Jechalem bez dokumentow,anglikiem . Kurwa wszystko bylo by ok tylko ze te tepe łby nie potrafily obsluzyc alkomatu wiec wezwali drugi radiowóz...Na moje nieszczescie podjechal gosc ktory mnie zna z poprzednich zajsc (zatrzymanie za posiadanie) No i kazal zrobic Narkotest No i wykazalo mi Amfetamine..Zabrali mnie na badanie krwi i poscili do domu,Auto sholowali na parking..Oczywiscie do niczego sie nie przyznalem...Jakis miesiac temu przyszedl wynik z ekspertyzy i wyszlo 251ng/ml MDMA - 3,4-metylendioksymetamfetamina..Oczywisc ie nadal sie do niczego nie przyznaje..Zeznalem ze tego dnia zazywalem afrodyzjaki zamawiane z neta..Wynajalem adwokata i czekam na sprawe!!!

Jesli mial ktos podobna sytuacje to niech pisze!!

Moze ktos wie czy mozna jakos z tego wybrnac???

Czy sa jakies leki legalne z zawartoscia MDMA
  • 1154 / 35 / 0
Mowisz, ze owszem brales chyba mdma ale poprzedniego dnia czy dwa dni wczesniej. Nie wiem do jakiego czasu wykrywaja te narkotesty, ale raczej nie do kilku godzin tylko pewnie dobe-dwie.
  • 4 / / 0
Nieprzeczytany post autor: cola101 »
Dzieki za zainteresowanie...wiesz zeznalem juz ze bralem ale afrodyzjaki w ten dzien i nic wiecej a dzien wczesniej bylem na imprezie i ostro pobalowalem..Wiec musze sie trzymac chyba tej pierwszej wersji
  • 803 / 6 / 0
Kilka tematow nizej jest poruszany podobny problem.
  • 4 / / 0
Nieprzeczytany post autor: cola101 »
wIEM CZYTALEM ,tylko ze tam jest jazda po zielsku... owszem zielsko tez jaralem alee na szczescie tego mi nie wykryło:) Sam nie wiem dlaczego??/
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Bochnia. Policja ujęła dilerów narkotyków. W garażach przy KN-2 urządzili „biuro” i magazyn

Małopolscy policjanci zlikwidowali „przedsiębiorstwo” zajmujące się handlem narkotykami. Wynajmowane garaże przy jednej z ulic w Bochni spełniały rolę biura oraz magazynu ze środkami odurzającymi. Zabezpieczono duże ilości środków odurzających oraz zatrzymano 4 osoby.

[img]
Psylocybina na depresję lekooporną. Nowa Zelandia stawia na psychodeliki

Nowa Zelandia dołącza do grona państw, które dopuszczają medyczne zastosowanie substancji psychodelicznych. Tamtejsze władze zezwoliły właśnie na stosowanie psylocybiny – psychoaktywnego związku obecnego w grzybach halucynogennych – w leczeniu depresji opornej na standardowe terapie.

[img]
Kieleccy policjanci zlikwidowali fabrykę klefedronu w powiecie sandomierskim

W minioną środę kieleccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej współpracując z Biurem Kryminalnym Komendy Głównej Policji oraz kontrterrorystami z Kielc i Radomia przeprowadzili realizację, która doprowadziła do likwidacji dużej, fabryki produkującej klefedron. W sprawie zatrzymano 32 – latka, który najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.