Chyba że, znajdziesz w lesie pole pokrzyw :] wtedy co innego ;P
I tak radziłbym Ci zrobić.. poszukaj w lesie, dużego pola pokrzyw
Na bank będziesz miał zajebistą ziemie + ochrone pokrzyw + prawdopodobnie, bardzo dobre słoneczko :)
Ja tak zrobiłem i na plon w tamtym roku nie narzekałem ;)
Album "Magnetofon" nagrany w studio "Punkt G" w Giebułtowie w 2007 roku. Tym razem, muzycy opolskiej grupy, zapraszają słuchacza do krainy zwodniczo melancholijnych melodii na dzikie rodeo po pograniczu nieustępliwego rytmu i onirycznej pulsacji.
Nagranie: Artur Gasik, Jarek "Smoku" Smak
Miksy: Jarek "Smoku" Smak, Mariusz "Activator" Dziurawiec w Studio "As One"
Jean Cocteau
Album "Magnetofon" nagrany w studio "Punkt G" w Giebułtowie w 2007 roku. Tym razem, muzycy opolskiej grupy, zapraszają słuchacza do krainy zwodniczo melancholijnych melodii na dzikie rodeo po pograniczu nieustępliwego rytmu i onirycznej pulsacji.
Nagranie: Artur Gasik, Jarek "Smoku" Smak
Miksy: Jarek "Smoku" Smak, Mariusz "Activator" Dziurawiec w Studio "As One"
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
Jean Cocteau
Najczęściej krzaki atakują sarny na które te wszystkie środki praktycznie nie działają ;-)
Może ktoś ma inne sposoby bo wiem że jak spadnie
dobry deszcz + wiatr zmywa te środki i inne "odstraszacze" typu mocz i krew
Słyszałem że dobre są włosy nawleczone na czymś + szmata nasączona ropą naftową :-)
Mi na out 06 sarna przegryzła łodygę i zjadła jednego liścia :#:
I zostawiła po sobie wyraźne ślady (odciski na ziemi)
Możliwe że trafiłem na jej terytorium (tak w ogóle to sarny mają dobry węch)
bo jakieś 200m dalej rosły inne rośliny i jakoś ich nic nie ruszało ;-)
Możesz ryzykować ale nie zaszkodzi zabezpieczyć rośliny przed atakiem tych zwierzaków
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Narkotyki schował w atrapie Biblii. Wpadł po policyjnym pościgu
W trakcie ucieczki uszkodził swój pojazd, a badania wykazały, że mógł być pod wpływem alkoholu i narkotyków. W jego aucie policjanci znaleźli atrapę stylizowaną na Biblię z ukrytymi narkotykami, w tym mefedronem i kokainą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzuty.
Kartele zamiast przemycać narkotyki wysyłają „kucharzy” do laboratoriów w Polsce
Meksykańscy przestępcy powiązani z kartelem Sinaloa mieli organizować w Polsce produkcję metamfetaminy w wynajętych posesjach na Podlasiu i w województwie kujawsko-pomorskim. W trzech sprawach zatrzymano łącznie ośmiu obywateli Meksyku, a śledczy uznali te przypadki za element szerszego przesuwania produkcji narkotyków syntetycznych do Europy Środkowo-Wschodniej.
Mnisi szmuglowali narkotyki. Ukryli je za fałszywymi ściankami
22 buddyjskich mnichów zostało aresztowanych na międzynarodowym lotnisku w Kolombo w Sri Lance. W ich bagażach znaleziono łącznie około 110 kilogramów marihuany.