Zachować szczególną ostrożność stosując lek Relaxetin :
* dzieci i młodzież ( od 7 - 17 lat ) - blablabla.... W badaniach klinicznych przeprowadzonych u dzieci i młodzieży leczonych paroksetyną obserwowano zachowania związane z samobójstwem ( próby, myśli samobójcze) oraz wrogość ( przeważnie agresja, wrogie nastawienie wobec otoczenia, przeciwstawianie się i złość).
x_X
Powód: Zmiana nazwy topicu.
Używkowicz pisze: przydałby mi się ten lek,może fajnie działać
Do ćpania ten lek się nie nadaje.
Też dostałem Rexetin od psychiatry, dobry na fobię społeczną, depresję i natręctwa.
Niestety u mnie wywował za dużo efektów ubocznych i dlatego lece teraz na Aurorixie (moklobemid).
ZA TO ZOMIREN MOŻESZ ĆPAĆ. Bo toż jest benzodiazepina - alprazolam :)
Siema, wywalili mnie z posredniaka, i niestety nie moge isc do psychiatry. Potrzebuje seroxat bo jestem chory na fobie spoleczna. A na prywatnego nie mam za bardzo kasy ]
Przeciez do psychiatry nie potrzeba skierowania. Poprostu dzwonisz i się zapisujesz.
codeine pisze:Cmx pisze: Siema, wywalili mnie z posredniaka, i niestety nie moge isc do psychiatry. Potrzebuje seroxat bo jestem chory na fobie spoleczna. A na prywatnego nie mam za bardzo kasy ]
Przeciez do psychiatry nie potrzeba skierowania. Poprostu dzwonisz i się zapisujesz.
A na prywatnego nie mam kasy... Mam wazniejsze wydatki...
BTW]
Bardzo dobrze :)
Tylko na efekty musialem czekac ponad 3 tygodnie, biore 30mg dziennie. Innych lekow nie.
//Zaraz biore sie za DXM ;]
ja biore 10mg i w sumie mi starcza. Dla mnie 30mg to bardzo duzo.
Tanszy 15zl ale dziala tak samo :)
Albo XETANOR (taki sma sklad jak seroxat) 5.5zl w aptece !! najnowszy SSRI
Cmx pisze: Znaczy brak fobi - calkowity. ;] po 20mg bylo tez dobrze, ale po 30mg jest super.
przy tak duzej dawce jakie dzialania niepozadane odczuwasz ?
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Medyczna marihuana – brak dowodów, by pomagała w zaburzeniach i uzależnieniach?
Naukowcy z Australii i Wielkiej Brytanii przejrzeli kilka baz danych, poszukując w nich recenzowanych artykułów naukowych opublikowanych pomiędzy 1 stycznia 1980 roku a 13 maja 2025 roku, w których opisano wyniki badań dotyczących przede wszystkim wpływu leczenia kannabinoidami na zaburzenia psychiczne i neurorozwojowe oraz uzależnienia. W ten sposób znaleźli i przeanalizowali wyniki 54 randomizowanych badań obejmujących blisko 2500 uczestników. Wyniki metaanalizy, opublikowane właśnie w Lancet Psychiatry, są dość rozczarowujące dla entuzjastów medycznej marihuany.
Farmakoterapia przewlekłego bólu w USA – nowy i nie do końca bezpieczny wzorzec
Okryte złą sławą leki opioidowe przez lata stanowiły w USA. fundament farmakoterapii przewlekłych dolegliwości bólowych. Naukowcy z Uniwersytetu Michigan zdecydowali się sprawdzić czy opioidy są nadal tak często wykorzystywane w leczeniu chronicznego bólu.
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.