Idziesz na łake albo obojetnie gdzie bo takie jest ze nawet przy drodze rosnie, a afekty sa baaardzo marne, tylko zostaje uczucie niedoćpania i zły chumor ze tyle zachodu na nic.
Rudy pisze: Ale nasionka za 9,90 zł+mój ogródek = dobre doznania !
Bo niechce sie odrazu zniechecac do niej, "bo cos mi niewyszlo", i jak z dawkowaniem to 100g suszu na ile mi starczy dawek?
2. Nie nadaje się do zbierania bo jeszcze jest za mało mleczka.
a maczek kiełkuje ... :-D
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Kokaina w gumie do żucia
Celnicy na lotnisku Gardermoen postanowili sprawdzić dokładniej paczkę z Peru pełną słodyczy. Jak się okazało - mieli wyczucie. W środku zamiast gum do żucia znaleźli 300 gram kokainy, czytamy w dzienniku Dagbladet.
Dwóch 15-latków z mefedronem. "Zwrócili uwagę nerwowym zachowaniem"
W ręce policjantów z Mińska Mazowieckiego wpadło dwóch 15-latków, którzy chwilę wcześniej zachowywali się nerwowo. Okazało się, że mieli przy sobie mefedron. O ich losie zadecyduje sąd rodzinny.
Chatbot AI Reddita „pomaga” w leczeniu bólu. Wśród rekomendacji: heroina
Reddit w pośpiechu wycofuje swojego nowego chatbota AI o nazwie „Answers” z dyskusji na tematy zdrowotne. Powód? Przeczytajcie.
