Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 362 • Strona 2 z 37
  • 182 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Chris »
Przeznaczenie - Irygacja pochwy.


Więc reasumując, działa przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybicznie, ogolnie do higieny chyba ;d

Cis jak plukac morde jakims piolunem ;d
they say money can`t buy me love and thats true
but money can buy me drugs so that`s cool :)
  • 219 / 5 / 0
[quote="Cleaner"]
trid, najwyraźniej zdupiłes ekstrakcje. po 5 sasz to byś nie łapał co sie w okol dzieje ;]

a ja benze 'wsypuje' do malej ilosci wody tak na jeden lyk, mieszam, zeby wszystko polknac, bo w takiej ilosci wody sie nie rozpusci cala benza, przeżegnam sie i chlup ]

Jesteś prze huj. Nie robisz ekstrakcji? życzę dobrego zdrowia. 18,5 grama soli mmm pyycha. BTW benzydamina jest praktycznie nierozpuszczalna w wodzie, więc nie tylko "nie rozpuści sie cała" ale właściwie WCALE sie nie rozpuści.

Najlepszy sposób to jak najcieńszy filtr od kawy (lub specjalistyczna bibuła filtracyjna) albo od biedy chusteczka higieniczna. Robisz filtrację na jak najmniejszej powierzchni (może trochę potrwać), później odstawiasz żeby trochę obeschło, odcinasz niepotrzebną powierzchnię filtra, zawijasz syf w jak najmniejszą kulkę i łykasz zapijając obficie.
To jest taktyka ;]
"Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa
Nie powiem nawet 'pies cię jebał'
Bo to mezalians byłby dla psa"
  • 3251 / 359 / 2
Nieprzeczytany post autor: jogurt »
BTW Benzydamina jest praktycznie nierozpuszczalna w wodzie, więc nie tylko "nie rozpuści sie cała" ale właściwie WCALE sie nie rozpuści.
BTW nie pierdol głupot.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 333 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: Cleaner »
kÓrwa, innyodinnych bez ekstrakcji bym tego nie tknal. wyekstraktowana benze wrzucam do malej ilosci wody, lepiej?
i nie pierdol glupot jak juz ktos wczesniej napisal.
Uwaga! Użytkownik Cleaner nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 40 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Sen »
Próbowal ktoś kiedyś aplikować benzę "donosowo"? Myślalem o tym ale wizja "sparaliżowanego" nosa niezbyt mi się uśmiecha...
Uwaga! Użytkownik Sen nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 324 / 6 / 0
Sen pisze:
Próbowal ktoś kiedyś aplikować benzę "donosowo"? Myślalem o tym ale wizja "sparaliżowanego" nosa niezbyt mi się uśmiecha...
A mi sie uśmiecha.
Bo tak jak po koksie. Gorzej jak ten syf zacznie spływać.
Uwaga! Użytkownik papawer somniferum nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3251 / 359 / 2
Nieprzeczytany post autor: jogurt »
Nie bierzcie benzy do nosa, nie nadaje sie.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 185 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: teflon »
bierzesz kartke papieru, zwijasz ja w rulon w ksztalcie litery V, wsadzasz go sobie do gardla i wsypujesz wysuszona benzydamine popijajac ja jak najszybciej
nie sprawdzalem tego sposobu osobiscie, znalazlem go na angielskojezycznej stronie, jako sposob na bezsmakowe zjadania grzybow, wiec powinien byc skuteczny
  • 5 / / 0
Nieprzeczytany post autor: nn_ba »
ja mam pytanie bo chciałem zawinać w chusteczke sucha benze zeby sie nie rozwalila w gardle ale okazalo sie ze jej masa z 5 saszetek to po osuszeniu 7,5g czyli 3 razy wiecej niz powinno(!) czy mam rozumieć że to jest 2,5g benzy i 5g soli? Czyli jak chce wziac 1,5g to musze odpowiednio odważyć 3 razy wiecej?
  • 219 / 5 / 0
Jeżeli z 5 saszetek wyszło ci 7,5 grama (taką masz dokładną wagę ;] ? ) to znaczy że ekstrakcję zjebałeś wzorowo ;0
i musisz rozumieć że soli jest tam CO NAJMNIEJ 5 gram. Jeżeli nie zamierzasz jej dalej odseparować, to TAK, musisz odważyć CO NAJMNIEJ 3 razy więcej.
"Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa
Nie powiem nawet 'pies cię jebał'
Bo to mezalians byłby dla psa"
ODPOWIEDZ
Posty: 362 • Strona 2 z 37
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Medyczna marihuana – brak dowodów, by pomagała w zaburzeniach i uzależnieniach?

Naukowcy z Australii i Wielkiej Brytanii przejrzeli kilka baz danych, poszukując w nich recenzowanych artykułów naukowych opublikowanych pomiędzy 1 stycznia 1980 roku a 13 maja 2025 roku, w których opisano wyniki badań dotyczących przede wszystkim wpływu leczenia kannabinoidami na zaburzenia psychiczne i neurorozwojowe oraz uzależnienia. W ten sposób znaleźli i przeanalizowali wyniki 54 randomizowanych badań obejmujących blisko 2500 uczestników. Wyniki metaanalizy, opublikowane właśnie w Lancet Psychiatry, są dość rozczarowujące dla entuzjastów medycznej marihuany.

[img]
Pozostałości nielegalnej destylarni whisky w szkockim Highlands

Dobrze, że wcześniej nie znalazła tego skarbówka, bo zniszczyłaby ten piękny kawałek historii. Na szczęście przetrwał i dostarczył silnego dowodu, że kamienna struktura w Ben Lawers National Nature Reserve służyła do nielegalnej produkcji whisky.

[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.