Znajomy, który również próbował tej substancji przyjętej dodziąsłowo w dawce 8mg doznał doświadczenia jak sądzimy mocą porównywalnego z moim. Przy czym pierwsze efekty wystąpiły po zaledwie 30 minutach, narastały przez godzinę, peak utrzymywał się przez 3 godziny, po czym efekty zaczęły słabnąć, a całość doświadczenia zamknęła się w 7 godzinach. Tak więc w przypadku tej substancji podanie dodziąsłowe, a także jak przewiduję donosowe zwiększa biodostępność nawet o ponad 120%, przy czym czas działania skraca się dwukrotnie. Co do efektów znajomy reportował również silne działanie wizualne, obejmujące chodzenie po oczach pojawiających się na powierzchni podłogi, czy widzenie różnego rodzaju bożków. Dwie kropki na ścianie tramwaju przeistoczyły się natychmiastowo w oczy bożka z wysuniętym językiem. Całości doświadczenia towarzyszyły azteckie wzory pojawiające się na różnych powierzchniach. Znajomy wspominał także o silnym wyczuwaniu intencji ludzi w okół niego oraz CEVach obejmujących rozległe architektoniczne wizje począwszy od prostych kopuł przez gotyckie, do azteckich budowli oraz nieznanych dotychczas, nie dających się nigdzie zaklasyfikować architektonicznych tworów. Warte wspomnienia jest, że na peaku dorzucił N2O co spotęgowało wszystkie efekty i zaowocowało pełną synestezją oraz śmiercią ego.
Podsumowując podstawowe informacje:
Forma odczynnika: biały proszek
1.
Metoda podania: doustnie
Dawka: 22mg
Całkowity czas działania: 15 godzin
Pierwsze efekty: 2 i pół godziny
Narastanie efektów: 3 godziny
Peak: 6 godzin
Słabnięcie efektów: 6 godzin, aż do zaśnięcia
2.
Metoda podania: dodziąsłowo
Dawka: 8mg
Całkowity czas działania: 7 godzin
Pierwsze efekty: 30 minut
Narastanie efektów: 1 godzina
Peak: 3 godziny
Słabnięcie efektów: 3 godziny
Sporządziłem wykres mocy działania od czasu dla dawki 22mg przyjętej doustnie:
[ external image ]
Działanie substancji na peaku miało charakter falowy, podobnie jak w przypadku LSD.
Warte dodania jest również, iż trzeci znajomy, który przyjął 10mg tej substancji w postaci bombki stwierdził, iż nie odczuł żadnych efektów psychodelicznych, pomimo poszerzonych źrenic.
Jak dla mnie jest to najciekawsza fenetylamina, ze wszystkich znanych mi obecnie, ciekawsza od meskaliny.
Ogółem - niesamowita sprawa. Pod względem wizuali 11/10, pod względem odbioru muzyki 9/10. Mam nadzieję, ze jeszcze kiedyś to dorwę. No i zmieniam taktykę - wracam do kupowania sajko w proszku, kupuję waporyzer i przerzucam się na psychonautykę dymną :-D
fla pisze:U mnie po 8mg dodziąsłowo wystąpiło splątanie i wizyta w SOR.
Duży skrót, odnoszący się tylko do jednego wątku.
W ciągu kilku minut straciłem kompletnie kontakt ze światem (aktualnym).
Zostałem przeniesiony co wtedy było dla mnie zrozumiałe do wyższej gęstości.
Samo "przeniesienie" z doświadczenia było jak wyssanie mojego ciała do formy mniej fizycznej.
Wiedziałem, że rzeczywistość którą opuściłem na Ziemi i doświadczenie tej formy gęstości, różnią się ilością wbudowanych ograniczeń i ograniczonej liczby zmysłów, których w wyższej gęstości było mniej.
Dlatego odczuwałem nowe zmysły, ograniczenia z punktu widzenia Ziemi były niczym.
Gdy patrzyłem w kierunku Ziemi, to co widziałem było jak hologramy, różne warstwy innych światów.
Komunikacja była telepatyczna chodź nie wiem czy to dobre określenie.
Komunikacja była jak jeden wspólny organizm, dzięki czemu wszyscy jesteśmy ze sobą w kontakcie, psychicznym i emocjonalnym.
To tak jak by obudzić się ze snu o świecie na Ziemi i wiedzieć, że teraz to ten prawdziwy świat.
To było najbardziej przekonywujące właśnie. To uczucie, ta wiedza. Wszystkie doświadczenia były dużo bardziej realne, ta ocena była wtedy oczywista.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/2/248b6fed-38fb-4449-b281-f60c685b9433/kola%C5%BC.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20251009%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20251009T175202Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=4aaaaaf5ef6fecd68e3331b382c4a35435c34eb5ef4074aebf01908dcbbe6b5a)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/zrzut-ekranu-2025-01-15-o-12.17.13.png)
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/sad_okregowy_w_legnicy.jpg)
Mieli podawać własnemu synowi narkotyki. Sąd Apelacyjny w Legnicy nie miał dla nich litości
Historia niespełna trzymiesięcznego Arturka z Legnicy na Dolnym Śląsku wstrząsnęła opinią publiczną w Polsce. Dorian G. i Katarzyna K. mieli poić malca narkotykami. W trakcie procesu wzajemnie obarczali się odpowiedzialnością. W czwartek (9 października) Sąd Okręgowy w Legnicy rozpatrzył apelację oskarżonych. — Tylko oni byli odpowiedzialni za to, że w organizmie dziecka znalazły się substancje psychoaktywne i w takim stężeniu, że zagrażały życiu i zdrowiu tegoż niemowlęcia — mówił sędzia Lech Mużyło podczas ustnego uzasadnienia wyroku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Marihuana tematem w Sejmie. Przyszło kluczowe pismo z rządu
Przed wyborami w 2023 r., a nawet już po nich, politycy z obozu rządzącego wyjątkowo liberalnie wypowiadali się na temat marihuany. Powstał nawet Parlamentarny Zespołu ds. Depenalizacji Marihuany z głośnymi nazwiskami w składzie. Coś się jednak zmieniło. Jak informuje "Rzeczpospolita", jednoznaczne stanowisko rządu zaskoczyło wielu polityków: nie ma mowy o żadnej liberalizacji. Argumentem mają być m.in. doświadczenia innych krajów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/altars.jpg)
Rozbita grupa pseudokibiców zajmująca się przemytem narkotyków
Ponad 2,5 tony narkotyków mogło trafić na polski rynek dzięki działalności zorganizowanej grupy przestępczej wywodzącej się ze środowiska stołecznych pseudokibiców. Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji i Komendy Stołecznej Policji pod nadzorem Prokuratury Krajowej skutecznie uderzyli w struktury przestępcze, zatrzymując jej kluczowych członków.