Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
A co do maku/makówek, to do dzisiaj z daleka je rozpoznaję, choć wzrok już nie ten.
Poza tym Panie motorze Fiesty, ten kolor główek ,tak charakterystyczny zielony z odcieniem sinego, no nie da się z niczym pomylić, to jak magnes, który przyciąga ferromagnetyki. Te buraczane pola z powsiewanymi rządkami maku...no nie raz to widziałeś.
A co do czasu wzrostu - to maki zaczynały się na przełomie czerwca/lipca w najcieplejszych rejonach Polski, czyli okolice Wrocławia i Krakowa, potem centrum kraju, a wrzesień to Bieszczady i Suwalskie. Żyletka i łyżka lub kapselek od wódy i w pole. The best harvest in my life...
Dawniej sny o kodeinie, że niby idę do apteki. Sny w, których strzelam morfinę, opium czy metkata i to wszystko tak bardzo realistyczne, w tych snach szukałem żyły, tylko nie mogłem jakoś trafić i w tym momencie budziłem się. Potem po makiwarze koszmary senne w, których chodziłem po szpitalnych oddziałach i chciałem zapierdolić smakołyki z tych szklanych półek, a potem mnie gonili i budziłem się wystraszony, bo nie mogę mieć żadnego przypału z psami już(zawiasy art.278).
Coś z czym nikt nie godzi się..."
co do percepcji coś w tym jest. gdy byłem pierwszy raz na detoksie zauważyłem że wszystko jest niesamowicie wyraźne i ostre. stan ten trwał do kilku dni po odstawieniu. jednak na to mogły wpływ mieć leki jakie mi podawano. chuj wie.
nigdy też nie dopuściłem do poważnego skreta. zawsze schodze z dawek wiec nie powiem nixc wiecej na temat
A co do zbierania okruszków z podłogi itp. To kiedyś na zgięciu zastanawiałem co to za brązowa maź na mojej kosie. Stwierdziłem, że to zaschnięte opium które zbierałem tym nożem 4 lata temu i jebnołem to po kablu.
xzx
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
NIK odpowiada na wniosek Wolnych Konopi. „Przyjęto do wiadomości”, ale my nie odpuszczamy
Najwyższa Izba Kontroli odpowiedziała. I choć pismo jest obszerne, to w kluczowej dla nas [ Wolnych Konopi] kwestii … milczy. Otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Izby w sprawie naszego wniosku o przeprowadzenie kontroli dotyczącej kosztów i efektywności obecnego modelu ścigania za posiadanie marihuany.
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa
Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.
Coraz więcej zatruć dopalaczami wśród nieletnich. Rzeczniczka Praw Dziecka apeluje do MEN
Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak ponownie zaapelowała do Ministerstwa Edukacji Narodowej o wzmocnienie edukacji o dopalaczach i substancjach psychoaktywnych w szkołach. Powodem są rosnące statystyki dotyczące zatruć dopalaczami wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Według danych systemu SMIOD w 2024 roku odnotowano 557 interwencji medycznych związanych z podejrzeniem zatrucia nowymi substancjami psychoaktywnymi.
