stosuje tylko suplementy (glownie magnez i potas)
magnez sprawa kluczowa, polecam organiczne sole magnezu (winian,mleczan, cytrynian .ew chelaty) ze wzgledu na o wiele lepsze wchlanianie od tlenkow magnezu lub soli nieorganicznych
Nieskończoność w szklance mieść.
po primo - mniej żreć - a przynajmniej tyle żeby po kilku godzinach zabawy mieć jeszcze kilkaset mg na ewentualny ciężki poranek, bo ważne żeby wrzut był z głową!
po drugo, na bieżąco naprawiać braki w mikro i makroelementach, najlepiej jak najbardziej naturalnymi metodami - soki, owoce, warzywka na surowo, dużo bananów pomidorów, marchwi.
po trzecio - w przypadku jadłowstrętu, delikatne przemaganie się w walce z nim - fajnie się je kaszki, owsianki, oczywiście najlepiej ze zmielonymi/startymi owockami
po czwarto - uzupełnianie płynów, elektrolitów, do tego jakieś jogurty, czasami osłonki na żołądek przy podaniu oralnym, potem nie ma tego problemu że brzusio jest niezadowolony.
po piąte - prysznic i wyspać się! bo po co jeszcze bardziej forsować organizm? kilka klonów, i prawie każdy da radę usnąć :D
filopata pisze:uzupełnianie płynów, elektrolitów
Uzupełnianie płynów to akurat nie mój problem, pilnuje tego. Tylko chyba na brefedronie albo bufedronie potrafiłem nic nie pić cały dzień bo zapominałem i się nie chciało ;]
magister2222 pisze:Mam problem z ryjem w środku, cała szczęka mnie napierdalala, na języku mam jakąś kroste, boli jak skurwysyn, jak sobie z tym poradzić? Jestem po 3 dniowym ciągu na 3mmc
Miałem podobny problem po którymś dniu ciągu NEBowego, maleńkie ranki w jamie ustnej, obolałe dziąsła i pękające kąciki ust. Przychodzi mi do głowy tylko niedobór witaminy B, ewentualnie cynku. Ale próbowałem suplementować i nie pomogło. Możliwe, że jadłem za mało.
Jw. coś przeciwzapalnego. Tantum verde (benzydamina, ale nie Tantum Rosa) w tabletkach do ssania.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/6/6fd2ac3e-ba44-4156-8a54-21c98948c2e8/maoiklef.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20251012%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20251012T060802Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=722fdea31f324f884f2316612315d6692ba014f70fa578e0b504dc925fdd8eb0)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/globalimage.png)
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/medmj22.jpg)
Przepisy miały ukrócić rekreacyjne stosowanie medycznych konopi. W sieci można je obejść
Jest drożej, niż przed wejściem w życie przepisów ograniczających nadużycia przy kupowaniu medycznej marihuany, ale wystawianie recept online, bez wizyty u lekarza wciąż jest możliwe. W sieci załatwienie "trawki" na "legalu" trwa kilka minut.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/peleniezkopalni.jpg)
Japończycy odkryli, dlaczego papieros pomaga przy wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego
Palenie tytoniu związane jest z olbrzymią liczbą różnorodnych zagrożeń dla zdrowia. Są jednak sytuacje, gdy papieros pomaga. Tak jest na przykład w przypadku wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Nie od dzisiaj wiadomo, że papierosy przynoszą ulgę osobom cierpiącym na tę chroniczną chorobę. Naukowcy z japońskiego instytutu badawczego RIKEN odkryli mechanizm, który stoi za zbawiennym skutkiem dymka. Dzięki nim chorzy będą mogli poczuć ulgę, bez narażania się na choroby powodowane paleniem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/sad_okregowy_w_legnicy.jpg)
Mieli podawać własnemu synowi narkotyki. Sąd Apelacyjny w Legnicy nie miał dla nich litości
Historia niespełna trzymiesięcznego Arturka z Legnicy na Dolnym Śląsku wstrząsnęła opinią publiczną w Polsce. Dorian G. i Katarzyna K. mieli poić malca narkotykami. W trakcie procesu wzajemnie obarczali się odpowiedzialnością. W czwartek (9 października) Sąd Okręgowy w Legnicy rozpatrzył apelację oskarżonych. — Tylko oni byli odpowiedzialni za to, że w organizmie dziecka znalazły się substancje psychoaktywne i w takim stężeniu, że zagrażały życiu i zdrowiu tegoż niemowlęcia — mówił sędzia Lech Mużyło podczas ustnego uzasadnienia wyroku.