Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala
Sam zastanawiam się nad moklobemidem - jako że jest iMAO to powinien zarówno wzmocnić jak i wydłużyć jego działanie. Podejrzewam jednak, że ze względu na stres oksydacyjny nie jest to zbyt zdrowe, więc w ramach harm reduction wypadałoby zastosować dużo (ile i w którym momencie, przed czy po ?) witaminy C, która ochroni nas przez wolnymi rodnikami i ich zgubnymi skutkami. Z drugiej strony, zjazd po takim mixie ze względu na chujowość samej pefki musi być okrutny i bez benzo ani rusz - to jednak tylko moja teoria, nie próbowałem tego połączenia jeszcze.
Jakieś inne pomysły ? Zapraszam do dyskusji.
Generalnie ciężko kota coś wydłużyć albo wzmocnić, może pójść lepiej w innym kierunku, acz równie, delikatnie pisząc, nie za mądrym - komponować to ścierwiane gówno z opioidami. Sam w sobie wykazuje rzekome działanie iMAO, a tę grupę lubi kodeina (przestrzega o tym ulotka pacz thiocodin\antidol). Nie paczyłbym jak wzmocnić kota, bo to keton a podbijanie ketonów innymi stymulantami jest obciążające OUN, myślałbym raczej z jakimi opioidami go komponować i w jakich dawkach. Opio to nic dobrego ale skoro już ktoś wali kota to co mu szkodzi
zrobię sobie herbatkę z 0.5l szluga i wypije wraz z kotem i jak cos to napiszę a ogolnie to mocna kawka tez pomaga
pill to mowisz proponujesz speedbaala bez recepty? antoni i katarek?
pachwina otwarta
cpanie jak tlen
pierwsza mysl
i pierwszy krok
chwiejne schody
stoję poluje na jelenia
dawno uciekly ostatnie marzenia
Der Reichsspritzenmeister
Osobiście próbowałem jedynie MeOPP podbijać i działało zauważalnie.. Przy czym zarzucałem to nieco wcześniej, bo się dłużej ładowało do pełna.
Limitbreaker pisze:Gdzieś kiedyś czytałem, że piperazyny, a najbardziej pFPP, skutecznie wzmacniają i wydłużają działanie ketonów.
Co do moklobemidu - zajebiście wzmacnia kota, kiedyś dla zadowalającego efektu (wyrwanie z butów) bez tolerki potrzebowałem dwie paki iv, gdy pewnego dnia zjadłem 300mg moklo (w tym 150mg tak godzinę przed strzałem) to pół paki mnie rozjebało, całej bym nie strzelił bo bałbym się o swoje neurony ^_^ Ciśnienie było w normie, żadnych negatywnych efektów a działanie znacznie dłuższe i mocniejsze. Polecam.
Ostatnio testowałem miks pCPP + MeOPP w połączeniu z paroma stymulantami i nie polecam. pCPP tworzy strasznie psychodeliczne otoczenie i bardzo intensywne OEV'y - wszystko pływa i się świeci. Zdecydowanie się nie komponuje jak wzmacniacz stymulantów, raczej jako psychodelik, co może zdziwić parę osób
Więc może tak jak mówi pilleater kot+opio to też jakaś metoda
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Wino z kokainą stało się przebojem. Papież pisał encykliki, sącząc Vin Mariani
Pod koniec XIX w. kokaina była uznawana za cudowny lek na wszystko. Była też składnikiem Vin Mariani, czyli ulubionego napoju papieża Leona XIII. Ojciec Święty tak je sobie upodobał, że wystąpił w jego reklamie, a twórcę receptury, Angelo Marianiego, odznaczył medalem. Nie był zresztą jedynym sławnym entuzjastą tego wina.
Aresztowania za marihuanę w USA – raport FBI zaskakuje liczbami
Mimo postępów w legalizacji, aresztowania za marihuanę w USA nie ustają. Sprawdź, co naprawdę pokazują najnowsze dane FBI.
Ponad 20% młodych dorosłych sięga po marihuanę lub alkohol, by zasnąć – badania z USA
Problemy ze snem to coraz powszechniejsze wyzwanie wśród młodych dorosłych. Jak pokazują najnowsze dane z badania opublikowanego w „JAMA Pediatrics”, ponad 20% osób w wieku 19–30 lat w USA sięga po marihuanę lub alkohol, aby ułatwić sobie zasypianie. Naukowcy z Instytutu Badań Społecznych Uniwersytetu Michigan podkreślają, że choć takie substancje mogą przynosić krótkoterminową ulgę, w dłuższej perspektywie mogą nasilać problemy ze snem i zwiększać ryzyko uzależnień.
