papawer somniferum pisze: A to dhc to w Polsce jest wogule dostępne? Jeżeli tak to na jaką recepte?
Wogóle w Polsce chujowo jest... Kiedyś był oksykodon, dihydrokodeina i było kool. A teraz, z mocniejszych opioidów jest tylko morfina i fentanyl.
Był taki lek w Polsce kiedyś - DHC Continius, tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu zawierające 30,60 albo 90mg DHC. Niestety, jak to w naszym pięknym kraju bywa - na różową receptę :/
papawer somniferum pisze: Podobno jakos w latach 70. albo 80. były w aptece bez recepty jakies krople nażołądek co opium zawierały. Opowiadał mi to typ co 25 lat grzał hel i majke. Wtedy dragi były mało rozpowszechnione i tylko wtajemniczeni znali sie na tym.
Legendarne krople Inoziemcowa
Napewno lepiej niż ja, bo ja ekstrahuje ostatnio przez kawałek szmaty a potem "wyciskam" i piję takie mleczko Robię to żeby się szybciej filtrowało, bo nie mam nerwów, żeby czekać aż całość przesączy się przez papierowy ręcznik albo filtr do kawy.
Musze jeszcze kupic filtry do kawy i pewnie w weekend strace dihydrokodeinowe dziewictwo, choc tez kusi mnie by kupic sobie Kratom na weekend, bo do smartshopu tez nie mam daleko. Te cpunskie dylematy...
lucyper2 pisze:Czyli ziomki]Legendarne krople Inoziemcowa
Napewno lepiej niż ja, bo ja ekstrahuje ostatnio przez kawałek szmaty a potem "wyciskam" i piję takie mleczko Robię to żeby się szybciej filtrowało, bo nie mam nerwów, żeby czekać aż całość przesączy się przez papierowy ręcznik albo filtr do kawy.
[/quote]
Przez pierwsze pół roku robiłem bardzo starannie - przez filtr do kawy tudzież papierowy ręcznik, ale zawsze koszmarnie długo to trwało :( Moją nową (jak ja to nazywam - "ultraszybką") metodą zrobienie ekstrakcji z kody zajmuje mi 10-15 minut.
papawer somniferum pisze: A ja sie nigdy nie bawiłem w zadne filtry do kawy. Zawsze przesaczałem przez kawałek przescieradła i ekstrakt miał kolor mleka. Robie tak prawie od roku i jakos nic mi nie jest. Tylko staram sie długo studzić bo z moich obserwacji wynika że im zimniejszy wychodzi ekstrakt tym mocniejszy. Nie wiem czy tylko u mnie tak jest.
Jak z antidolu otrzymujesz mleko to znaczy że pijesz mnóstwo paracetamolu, to nie jest raczej zdrowe.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/e/e6cf083c-09fa-4edd-b573-1efd022d8268/luminastil6.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250730%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250730T052401Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=1b89555877d5600c7cd3ffe482a2239a93cd7d0f4a3cb6bce8f0fb8b855aeba7)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainehq720.jpg)
Zniknęło 400 kg kokainy. Policjanci objęci śledztwem
Biura dwóch policjantów z Biura ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej we francuskim Nanterre oraz ich domy zostały przeszukane przez IGPN (Wydział Wewnętrzny Inspektoratu Policji) w związku ze sprawą „Trident”. Chodzi o zaginięcie blisko pół tony kokainy. Według informacji „Le Parisien”, przeszukania przeprowadzono w biurach dwóch policjantów z wydziału antynarkotykowego oraz w ich domach. Zarekwirowano także ich tablety i komputery.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/blume.jpg)
Z Brazylii do Europy z kawą i kokainą. Kulisy sprawy drobnicowca Blume
Drobnicowiec Blume, który w 2023 roku obsługiwał transatlantycką trasę handlową pod togijską banderą, dziś stał się symbolem jednego z największych przejęć narkotyków na wodach europejskich. Wydarzenia związane z jego zatrzymaniem obnażają skuteczność współpracy służb międzynarodowych oraz skalę wykorzystywania żeglugi morskiej przez zorganizowane grupy przestępcze.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannanxiety.jpg)
Koniec z lękiem po THC? Ten popularny terpen może być kluczem
Czy zdarzyło Ci się kiedyś poczuć niepokój lub lekką paranoję po użyciu marihuany? To częste doświadczenie, zwłaszcza przy mocniejszych odmianach, bogatych w THC. Od lat w branży konopnej krąży teoria „efektu otoczenia”, która sugeruje, że inne związki w roślinie mogą łagodzić te negatywne odczucia. Do niedawna była to jednak głównie opowieść. Teraz mamy twarde dowody.