Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6416 • Strona 2 z 642
  • 528 / 21 / 0
Nieprzeczytany post autor: codeine »
Radar pisze:
Jadlem w swieta kodeine, wlasnie z Thiocodinu, kruszac ja i wsypujac do soku jablkowego. W smaku nawet jescze nie takie zle, wchodzi z 30 min, spoko lightowa bania jest, fajne cieplo wypelniajace cale cialo od wewnatrz, ogolnie spoko lekka euforia (jadlem kazdorazowo po jednym opakowaniu Thiocodinu). Zarzucalem codziennie przez 4 dni i zauwazylem, ze juz 3 dnia faza byla lzejsza, a 4 to juz w ogole dosyc lekko odczuwalna. Czyzby taka szybka tolerancja?? Dodam ze to byl moj pierwszy raz z kodeina i wybralem Thiocodin, bo nie bardzo mialem jak przeprowadzic ekstrakcjie z Antidolu.
Kolega nie słyszał o zjawisku zwanym TOLERANCJĄ ;]? Na kodę rośnie dość szybko... Jak się bierze z kodeiną silne antyhistaminy to prawie nie odczuwa się zwiększania tolerancji. Popróbuj z APAPem NOC albo Aviomarinem (po 2 tabletki zarzucaj).
Uwaga! Użytkownik codeine nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 287 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: khabarakH »
Apropo tego Apapu Noc - lepiej spełnia swoją rolę niż Aviomarin? Bo cenowo wychodzi całkiem, całkiem. Przy używaniu avio do "podbijania" kodeiny płacimy ~5.50 za dwa razy (tak na dobrą sprawę, bo tabletek jest pięć, a jedna lub półtorej tabletki nie satysfakcjonują mnie w pełni - biore po 2,5). Natomiast Apap Noc kosztuje ~3.50, a z tego co widze, starcza na trzy razy.
Uwaga! Użytkownik khabarakH nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 528 / 21 / 0
Nieprzeczytany post autor: codeine »
khabarakH pisze:
Apropo tego Apapu Noc - lepiej spełnia swoją rolę niż Aviomarin? Bo cenowo wychodzi całkiem, całkiem. Przy używaniu avio do "podbijania" kodeiny płacimy ~5.50 za dwa razy (tak na dobrą sprawę, bo tabletek jest pięć, a jedna lub półtorej tabletki nie satysfakcjonują mnie w pełni - biore po 2,5). Natomiast Apap Noc kosztuje ~3.50, a z tego co widze, starcza na trzy razy.
Tak, APAP noc lepszy niż Aviomarin, silniejszy.

Ja proponuje przy robieniu ekstrakcji z kodeiny oprócz Antidolu kruszyć także APAP Noc (2 tabl.) i ekstrahować razem ;]

Ja zresztą i tak nie potrzebuje Aviomarinu/APAPu Noc bo mam moklobemid (iMAO) ;]
Uwaga! Użytkownik codeine nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 200 / 7 / 0
codeine pisze:

Ja proponuje przy robieniu ekstrakcji z kodeiny oprócz Antidolu kruszyć także APAP Noc (2 tabl.) i ekstrahować razem ;]
Kwestia tylko taka,że difenhydramina osiąga maksymalne stężenie w organiźmie po 1-2 h. Czyli jak kodeina już by schodziła.
A co do thiocodinu - odradzam zażywanie tego środka.Brałem go 2 razy i napewno więcej nie wezmę.
Nadchodzi majestat - Kapitan Hajduków!
  • 60 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: Radar »
codeine pisze:
Radar pisze:
Zarzucalem codziennie przez 4 dni i zauwazylem, ze juz 3 dnia faza byla lzejsza, a 4 to juz w ogole dosyc lekko odczuwalna. Czyzby taka szybka tolerancja?? Dodam ze to byl moj pierwszy raz z kodeina i wybralem Thiocodin, bo nie bardzo mialem jak przeprowadzic ekstrakcjie z Antidolu.
Kolega nie słyszał o zjawisku zwanym TOLERANCJĄ ;]? Na kodę rośnie dość szybko... Jak się bierze z kodeiną silne antyhistaminy to prawie nie odczuwa się zwiększania tolerancji. Popróbuj z APAPem NOC albo Aviomarinem (po 2 tabletki zarzucaj).
Slyszalem slyszalem i dlatego pytam ;) Zdziwiony jednak bylem, ze jest ona tak szybka, ze juz przy trzecim razie dalo sie ja odczuc :-/ No ale jak to sie mowi 'zlosliwosc rzeczy martwych ' ;-)
Back inna' town
  • 287 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: khabarakH »
Kwestia tylko taka,że difenhydramina osiąga maksymalne stężenie w organiźmie po 1-2 h. Czyli jak kodeina już by schodziła.
Właśnie. Więc Apap Noc wrzucać na ~1.5h przed zażyciem kody czy jeszcze wcześniej (mówimy o pustym żołądku oczywiście)? Avio / inne antyhistaminy wrzucałem zawsze na ok. 1h przed kodą i było jak należy.
Uwaga! Użytkownik khabarakH nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 200 / 7 / 0
Przy pustym żołądku godzina powinna starczyć
Nadchodzi majestat - Kapitan Hajduków!
  • 39 / 1 / 0
ja sobie wziąłem wczoraj godzinę (no, może 30-40 minut ;-)) przed wrzutem 500mg dwa taby apapu noc (znalazłem na dnie pudełka na leki 4 niebieskie tabletki bez blistra z napisem APAP N, więc wnioskuje że to ;-)), a było to mniejwięcej po godzinie od obiadu i mnie skopało jak należy.

no i dzisiaj postanowiłem to dodać do ekstraktu i po pierwsze chujowo się kruszylo, a po drugie teraz powinno mi być zajebiście, a jest tylko miło. nie wiem jak jest z rozpuszczalnością tego antyhistaminowego gówna z apapu noc w wodzie. obiad jadłem koło 15.

a od jutra tramadol, a potem małe odtruwanko ;-)
Uwaga! Użytkownik KodeinowaKanapka nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 46 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: adder »
Nie skopało jak należy, bo tolerancja szybko rośnie. Jak musisz, tzn. jak chcesz, brać kodę przez dłuższy czas, to rób przynajmniej jeden dzień przerwy, to może przez tydzień nie będziesz musiał drastycznie zwiększać dawki. Ale drugi dzień z rzędu to z reguły wielkie rozczarowanie.

Thiocodin to przede wszystkim wzdęcia, bóle brzucha na drugi dzień i słabe działanie. Za to Neoazarina jest bardzo przyjemna, tylko po co przepłacać.
Uwaga! Użytkownik adder nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 528 / 21 / 0
Nieprzeczytany post autor: codeine »
adder pisze:
Nie skopało jak należy, bo tolerancja szybko rośnie. Jak musisz, tzn. jak chcesz, brać kodę przez dłuższy czas, to rób przynajmniej jeden dzień przerwy, to może przez tydzień nie będziesz musiał drastycznie zwiększać dawki. Ale drugi dzień z rzędu to z reguły wielkie rozczarowanie.
Ja wielokrotnie robiłem ciągi i zawsze na mnie działa ok. Może dlatego, że zawsze dorzucam antyhistaminy.
Uwaga! Użytkownik codeine nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 6416 • Strona 2 z 642
Artykuły
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę

Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.