ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 1 z 2
  • 376 / 156 / 0
Jebno Open Air pisze:
Korzystając z długiego weekendu i pięknych okoliczności przyrody, jakie zapewnia nam Jebno - nadwiślańska łąka pod Solcem Kujawskim i jej zalesione zakątki. Mamy wielką przyjemność zaprosić was na muzyczną ucztę! Dla szczególnie głodnych mamy tłustą nowinę - w tym roku tupiemy aż 4 dni!

Dbamy nie tylko o szczegóły dotyczące miejsca, ale również różnorodność muzyczną, którą pełnymi garściami będzie można konsumować z 3 scen:
- Psychedelic
- Tekkno/hc
- Chillout

Energię potrzebną do tańca będziemy czerpać w tym roku z kilku chaishopów z ciepłymi posiłkami, za które odpowiedzialni będą: Muka Bar, Lassu i May Czay.

O wasz zmysł wzroku na scenie psychedelic zadba Pszczoła UV ze swoją pasieką, a wizualizacje serwuje: Piotr Serafin (http://www.zeropoint.cz). Pozostałe sceny udekorują: Art Smiths, Jebno Kolektyw, Jeźi Baba, May Ster i SuperMario.

Pole namiotowe będzie pozwalało wypocząć równie dobrze jak wydzielone miejsce postoju dla Camperów!

Nad waszym bezpieczeństwem czuwać będzie przyjazna i wyszkolona ochrona.

Wbitka na Jebno w cenie:
Bramka:
80 zł - karnet na całą imprezę
70 zł - karnet piątek - niedziela
35 zł - jedna noc

Przedpłaty do 8 sierpnia:
70 zł - karnet na całą imprezę

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres jebnoX@gmail.com, w odpowiedzi odeślemy dane do konta i udzielimy pozostałych informacji.
Kto się wybiera?
  • 1456 / 19 / 0
:-)
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 708 / 6 / 0
Ja bym chętnie skoczyl kto jeszcze chętny może dac znać na pw?
"Czasem wierze, że jeszcze wszystko mogę zmienić.
Plastelinę spraw polepić tak, by wszyscy byli zadowoleni.
Przewinąć czas jak na Video film i cofnąć nas do Edenu szkolnych korzeni."
Spoiler:
  • 614 / 21 / 0
oczywiście będę!
Niematerialna. Wieczna. Bez początku i końca.
Bezimienna, bezkształtna energia, która przenika wszystkie żywe istoty.
Czyste wezwanie dla naszej wewnętrznej natury,
aby zbudziła się z naszego codziennego życia, naszego strachu.
  • 332 / 38 / 0
Mieszkam 2 km od tego miejsca więc raczej wpadne.
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M.
  • 1456 / 19 / 0
No i Jebło, chociaż nie było aż tak zajebiście jak na Dharmie czy Sadhanie, ale i tak dobrze się bawiłem, pomimo niedociągnięć organizacyjnych. Teraz czas wreszcie dać odpocząć serotoninie. :-)
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 376 / 156 / 0
Zdecydowanie warto było jechać 8 godzin aby się tu znaleźć. Nawet epizod z policją z perspektywy czasu wydaje się być ciekawym przeżyciem, choć w momencie w którym to się działo miałam lekką paranoję :*) Nie mam wielu takich imprez za sobą, ale każda następna coś wnosi, zmienia mnie i coraz bardziej otwiera. To takie ładowanie akumulatorów, jebnięcie pozytywną energią, w pozytywnym miejscu, z ludźmi z którymi dobrze się bawię, mimo wszystko. Było zajebiście :-)
  • 2088 / 511 / 0
Policja zrobiła wlot na festiwal? %-D
  • 376 / 156 / 0
Chodziło o zakłócenie ciszy nocnej i pojawiło się kilku funkcjonariuszy, impreza została trochę wyciszona. Jak zobaczyłam ich to w pierwszej chwili pomyślałam że będzie powtórka z Ozory, ale obawy te nie były uzasadnione, na szczęście :)
  • 987 / 8 / 0
Typ co się stało w Ozorach? :)
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.