ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 1 z 2
  • 376 / 156 / 0
Jebno Open Air pisze:
Korzystając z długiego weekendu i pięknych okoliczności przyrody, jakie zapewnia nam Jebno - nadwiślańska łąka pod Solcem Kujawskim i jej zalesione zakątki. Mamy wielką przyjemność zaprosić was na muzyczną ucztę! Dla szczególnie głodnych mamy tłustą nowinę - w tym roku tupiemy aż 4 dni!

Dbamy nie tylko o szczegóły dotyczące miejsca, ale również różnorodność muzyczną, którą pełnymi garściami będzie można konsumować z 3 scen:
- Psychedelic
- Tekkno/hc
- Chillout

Energię potrzebną do tańca będziemy czerpać w tym roku z kilku chaishopów z ciepłymi posiłkami, za które odpowiedzialni będą: Muka Bar, Lassu i May Czay.

O wasz zmysł wzroku na scenie psychedelic zadba Pszczoła UV ze swoją pasieką, a wizualizacje serwuje: Piotr Serafin (http://www.zeropoint.cz). Pozostałe sceny udekorują: Art Smiths, Jebno Kolektyw, Jeźi Baba, May Ster i SuperMario.

Pole namiotowe będzie pozwalało wypocząć równie dobrze jak wydzielone miejsce postoju dla Camperów!

Nad waszym bezpieczeństwem czuwać będzie przyjazna i wyszkolona ochrona.

Wbitka na Jebno w cenie:
Bramka:
80 zł - karnet na całą imprezę
70 zł - karnet piątek - niedziela
35 zł - jedna noc

Przedpłaty do 8 sierpnia:
70 zł - karnet na całą imprezę

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres jebnoX@gmail.com, w odpowiedzi odeślemy dane do konta i udzielimy pozostałych informacji.
Kto się wybiera?
  • 1456 / 19 / 0
:-)
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 708 / 6 / 0
Ja bym chętnie skoczyl kto jeszcze chętny może dac znać na pw?
"Czasem wierze, że jeszcze wszystko mogę zmienić.
Plastelinę spraw polepić tak, by wszyscy byli zadowoleni.
Przewinąć czas jak na Video film i cofnąć nas do Edenu szkolnych korzeni."
Spoiler:
  • 614 / 21 / 0
oczywiście będę!
Niematerialna. Wieczna. Bez początku i końca.
Bezimienna, bezkształtna energia, która przenika wszystkie żywe istoty.
Czyste wezwanie dla naszej wewnętrznej natury,
aby zbudziła się z naszego codziennego życia, naszego strachu.
  • 332 / 38 / 0
Mieszkam 2 km od tego miejsca więc raczej wpadne.
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M.
  • 1456 / 19 / 0
No i Jebło, chociaż nie było aż tak zajebiście jak na Dharmie czy Sadhanie, ale i tak dobrze się bawiłem, pomimo niedociągnięć organizacyjnych. Teraz czas wreszcie dać odpocząć serotoninie. :-)
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 376 / 156 / 0
Zdecydowanie warto było jechać 8 godzin aby się tu znaleźć. Nawet epizod z policją z perspektywy czasu wydaje się być ciekawym przeżyciem, choć w momencie w którym to się działo miałam lekką paranoję :*) Nie mam wielu takich imprez za sobą, ale każda następna coś wnosi, zmienia mnie i coraz bardziej otwiera. To takie ładowanie akumulatorów, jebnięcie pozytywną energią, w pozytywnym miejscu, z ludźmi z którymi dobrze się bawię, mimo wszystko. Było zajebiście :-)
  • 2088 / 511 / 0
Policja zrobiła wlot na festiwal? %-D
  • 376 / 156 / 0
Chodziło o zakłócenie ciszy nocnej i pojawiło się kilku funkcjonariuszy, impreza została trochę wyciszona. Jak zobaczyłam ich to w pierwszej chwili pomyślałam że będzie powtórka z Ozory, ale obawy te nie były uzasadnione, na szczęście :)
  • 987 / 8 / 0
Typ co się stało w Ozorach? :)
Uwaga! Użytkownik greenwave nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.