A wiec jak?
I kurde wiesz moze jak przekonac lekarza rodzinnego aby dal na sen co innego niz Zolpic? (co za niefart ]
Otoz potrzebne Ci sa w kieszeni puste pudelka po psychotrpach(moze byc nawet pusta ampulka morfiny po babci),ewentualnie jeszcze ulotka...pokazujesz lekarzowi rodzinnemu,mowisz,ze byles u psychiatry,by wypisal Ci recepte,ale nie mial akurat czasu,bo byl biegly w sadzie i sie spieszyl...a to Ci jest potrzebne,bo masz ataki lekowe(w przypadku morfiny to np.boli cie trzustka i czujesz,ze nic nie chce ci pomoc),wyciagasz pudeleczka,prosisz o cos tanszego,ale mocniejszego(7pln w kielni powinno styknac) i dostajesz co chcesz,tylko jeszcze musisz zablysnac jakas tam wiedza odnosnie tych srodkow i obiecac,ze 1 tabs Ci wystarczy...i masz recke na co w danym momencie chcesz
A "rozowe recepty"to jeszcze sa wogole?Bo chyba tylko na morfinke
Życie jest dziełem sztuki
sieka pisze: A "rozowe recepty"to jeszcze sa wogole?Bo chyba tylko na morfinke
Zastanawia mnie to jak ludzie po 15 mg diazepanu czyli po 3 tabletkach relanium mieli lepsze efekty np jakies poprawienie nastroju relax.
pol90 pisze:Zastanawia mnie to jak ludzie po 15 mg diazepanu czyli po 3 tabletkach relanium mieli lepsze efekty np jakies poprawienie nastroju relax.
Życie jest dziełem sztuki
faza przeszła mi po zjedzeniu zupy w barze mlecznym "Kmar", pamiętajcie żeby nigdy nie łączyć diazepamu z zupą z "kmara" szkoda fazy ;)
puchatek pisze: ... zażyć żeby drgnęło coś. .....
ja dzisiaj drgawek w reku dostalem jak mialem kubek z metadonem w aptece i mi sie rozlal, dobrze ze sie patrza bo inaczej by powiedzieli ze w huja lece i drugiego nie dali.
no ale plus 5beers 7%.don't worry w w piątek nie będe cierpiał mam przygotowany zapasik 6mg na podróż do ośrodka.
i jednoczescnie nie moge tego sobie nawet wyobrazic.
ja dzisiaj drgawek w reku dostalem jak mialem kubek z metadonem w aptece i mi sie rozlal, dobrze ze sie patrza bo inaczej by powiedzieli ze w huja lece i drugiego nie dali.
a co na to aptekarki tzn. na twoje drżące ręce ? nie poleciły jakiegoś środka albo konsultacji z lekarzem ?
Ja mam człowieku karbamazepine ona mnie uchroni przed drżeniami,padaczkami itd.niestety nie uchroni mnie przed obniżonym nastrojem...
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/b/b217b121-49ae-4397-973a-2fb3a352edfc/tsunami.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250827%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250827T072101Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=fd12e07e403060b35ad71241403e9d45a63bd59320390f2ce25927cc5ab6a38e)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marijuana-smoking_0.jpg)
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat
Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/lisbon_international_airport-scaled.jpg)
Milion dawek heroiny w jednym bagażu na lotnisku w Lizbonie. "Niezwykle starannie ukryte"
Milion indywidualnych dawek heroiny zarekwirowali funkcjonariusze portugalskiej policji w porcie lotniczym im. Humberto Delgado w Lizbonie. Narkotyki znaleziono w bagażu jednej z pasażerek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaworld.jpg)
Właściciele sklepów z marihuaną pozywają stan. Urzędnicy pomylili się przyznając im licencję
Grupa kilkunastu punktów sprzedaży marihuany w Nowym Jorku wniosła w piątek pozew przeciwko stanowi. Właściciele domagają się uznania, że lokalizacje ich sklepów są zgodne z prawem pomimo błędu urzędników, którzy przyznali, że przez lata źle interpretowali przepisy dotyczące minimalnej odległości od szkół. Sprawa trafiła do stanowego sądu najwyższego w Albany.