Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
Posty, które poGWAŁCĄ powyższe reguły, zostaną usunięte, a autorzy nagrodzeni WARNAMI
angrybrads1 - pierwszy ambasador GHB w polsce !!!
angrybrads1 pisze:no super suchy, zajebales jak kasia madzia o prog, poradz mu jeszcze jak zalozyc wlasna firme i ile go to wyniesie razem z tym gbl i przesylka...
Akurat to nie jest problem znaleźć kogoś z firmą. Wyjdzie około 500zł (mniej) za 2,5kg GBL. Czyli jakieś 2,23 litra. Masz taniej? I przynajmniej wiesz, że nie jesteś jebany.
angrybrads1 - pierwszy ambasador GHB w polsce !!!
A skoro masz najwyższej jakości GBL w cenie mniejszej niż 250zł/litr to nie zawracaj mi głowy. Koleś pytał o ten jakości Merckowskiego to mu dałem linka do pewnego produktu.
Na serio, chcesz abym kolejny raz musiał ci napisać coś w stylu "wypierdalaj" ?... Chociaż faktycznie, z takim podejściem jak twoje raczej nie kupisz. Bo jak zadzwoni pani z Sigmy i zapyta czy zamówienie aktualne to się zesrasz.
a i wyrecze cie
WYPIERDALAJ ! :D
angrybrads1 - pierwszy ambasador GHB w polsce !!!
Germany: GBL is not listed in the narcotics law, but its distribution is controlled. Possession is not illegal, but may be punished according to the Medicines Act, when intended to be sold for human consumption or synthesis of GHB. In recent years, an increase of GBL consumption has been observed due to the prohibition of GHB.
Co oznacza tyle, że nie można go kupić jako substrat do wykorzystania jako produkt spożywczy, cała kontrola kończy się na tym, że jest sprzedawany firmom, osobom prywatnym może być sprzedany na oświadczenie ale w tym przypadku i tak Sigma się nie bawi w handel z prywatnymi ze względu na sposób w jaki płacą podatki. Tak jest w Niemczech. Podobnie z solami rtęci, kadmu, benzenem, acetonem, KMnO4 i kwasem siarkowym.
W Polsce możesz sobie nawet w nim ogórki kisić i nikomu nic do tego. Napisałem też, że w Polsce nie znajduje się nigdzie więc jest traktowany na równi np. z glicerolem.
Dowód?
Poland: GBL is not classified as a drug and can be purchased in chemistry shops as a solvent.
-dalej uważasz baranie, że jest monitorowany? Pomijając już fakt, że Aldrich ma oddziały w Polsce to po prostu wypierdalaj do szkoły i przestań wprowadzać ludzi w błąd. Oświadczenia to mogą kazać pisać takim leszczom jak ty, żeby w razie czego mieć podkładkę pod dupę. W razie czego, nie, że od razu dzwonią na policję. W Polsce oświadczenia piszą osoby prywatne i kupią większość substancji, a nie firmy, ale skąd ty możesz wiedzieć jak takie transakcje wyglądają w rzeczywistości...
nie wierzysz ? sprobuj go kupic, wszedzie wymagaja abys mial firme i zebys wypelnil oswiadczenie, wszedzie czyli mam na mysli producentow... a jakies kopiuj wklej to sobie w dupe wsadz...
jogurt mial racje - gowno wie, a udaje ze wszystkie rozumy pozjadal...
ps.
"Napisałem też, że w Polsce nie znajduje się nigdzie więc jest traktowany na równi np.z glicerolem."
cooo na rowni z glicerolem ? co ty kurwa pierdolisz za farmazony, ty sam wierzysz w to co piszesz ?
nie no tym pokazales dobitnie jaki z ciebie znawca...
angrybrads1 - pierwszy ambasador GHB w polsce !!!
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków
Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
