ps: choc i tak czesto jestem najebany a bro pije prawie codziennie.. eh chociaz dobrze ze staram sie unikac wódy
wujek supra
Z mózgu robi sieczkę, z wątroby sieczkę, z żołądka sieczkę... z całego ciała robi sieczkę. Pamięć siada, psychika odjeżdża, skacze agresja, traci się zdolność wymawiania słów dobrze nawet i na trzeźwo. Widzę to po swoim ojcu.
Jak ktoś na imprezie pije to w prawie każdym srodowisku jest fajny i wogóle. A jak się czasem chce coś zapalić albo chciałoby się przy ludziach grzyby zarzucić to jest spora szansa, że spojrzą na Ciebie jak na ćpuna.
Nie piję i uważam, że gdyby nagle cały alkohol na świecie (ten używany spożywczo. Piwo, wóda, wina itd.) zniknął to byłoby nam o niebo lepiej.
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
"bo im tylko o to chodzi,abys sam sobie szkodził zebys sam nie mogl myslec,zebys sam nie mogl chodzic"
Kazik
jak będę miał kurwa ślub to zero wódy na weselu będzie i zobaczymy jak te wiejskie cioty zareagują. Pewnie się poobrażają.
Kurwik pisze:Nie piję i uważam, że gdyby nagle cały alkohol na świecie (ten używany spożywczo. Piwo, wóda, wina itd.) zniknął to byłoby nam o niebo lepiej.
Do tematu - słowo narkotyk jest zbyt... medialne? Jak dla mnie najlepiej by było, gdybyśmy wszyscy przestali bawić się w podziały i wszystko nazywali używkami, bez względu na to czy to kawa, bieluń, czy amfetamina. Przy obecnym podziale jednak muszę twardo stwierdzić - tak, alkohol to narkotyk.
Oczywiście jak każda inna substancja musi być używany z rozsądkiem.
Night. Może i smaczny ale mam ogólnie złe nastawienie do alko. Zaznaczam, że ja jestem bardzo negatywnie nastawiony do wszystkiego poza psychedelikami (i stymulantami roślinnymi). Nic wartościowego alko nie daje. Zabawa po nim jest wywołana tępotą, a kłopoty się tylko odsuwa.
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/c/c5579a31-14c7-414a-a59c-64cb4c3e6acd/mdmbfubinaca.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250810%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250810T071302Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=a2049f0ae1d2ffb6311d5fddea0e784833c87169632994e04390a7405593f208)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/paczkomatdomeyki.jpg)
Dopalacze rozsyłali paczkomatami. Handlowali narkotykiem "zombie"
Patent na "bezpieczną" dystrybucję środków psychotropowych opracowała ukraińsko-polsko-białoruska grupa przestępcza. Mężczyźni magazynowali, sortowali, a następnie rozsyłali do paczkomatów środki psychotropowe. W ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Pruszczu Gdańskim zatrzymano 8 mężczyzn i zabezpieczono flakkę o wartości miliona złotych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/76-25649_g.jpg)
19-latek po narkotykach zadzwonił na policję. Wydawało mu się, że ktoś chce się włamać do jego domu
Rudzcy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań w Wirku ujawnili marihuanę i metamfetaminę. 19-letni rudzianin został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania narkotyków i objęto go policyjnym dozorem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mississauga.png)
Szajka z Mississaugi kradła mleko dla niemowląt by kupić narkotyki. 11 osób aresztowanych
Peel Regional Police poinformowała, że po czteromiesięcznym dochodzeniu udało się rozpracować zorganizowaną grupę przestępczą, która zajmowała się kradzieżą produktów dla niemowląt i ich wymianą na narkotyki. W sprawie postawiono zarzuty 11 osobom.