1)czy w przypadku złapania przez policję pod wpływem; ale bez żadnych nielegalnych środków przy sobie może mi to zostać zapisane w "kartotece" i uniemożliwić pracę w służbach mundurowych?
2)czy w przypadku złapania z Tramalem (którego wprost ubóstwiam) lub jakimiś benzo może również to zostać zapisane i uniemożliwić ww pracę?
3)I co z sytuacją w której zostanę złapany pod wpływem i z nielegalnymi środkami?
Jak to może wpłynąć na moją, twoją i ogólnie naszą przyszłość? :old:
-------------------------------------------
Bad trip
https://www.youtube.com/watch?v=LllSdPSf22Y
Reszta - nie jestem pewien (niech ktoś bardziej ogarnięty w temacie się wypowie; mogą na przesłuchanie zabrać "skąd miałeś"??)
2. Rzadko czepiają się leków, a jeśli masz je od lekarza, to tym bardziej nie masz o co się martwić (dopóki nie wyślą Cię na odwyk z powodu lekozależności).
3. Przy dobrych wiatrach więzienie w zawieszeniu.
castaneda69 pisze: 1)czy w przypadku złapania przez policję pod wpływem; ale bez żadnych nielegalnych środków przy sobie może mi to zostać zapisane w "kartotece" i uniemożliwić pracę w służbach mundurowych?
castaneda69 pisze:2)czy w przypadku złapania z Tramalem (którego wprost ubóstwiam) lub jakimiś benzo może również to zostać zapisane i uniemożliwić ww pracę?
castaneda69 pisze:I co z sytuacją w której zostanę złapany pod wpływem i z nielegalnymi środkami?
castaneda69 pisze:Jak to może wpłynąć na moją, twoją i ogólnie naszą przyszłość?
KSIP bezterminowo przechowuje informacje o wyrokach, więc wątpliwa jest wg mnie możliwość pracy w służbach mundurowych z jakimkolwiek wyrokiem.
pan jozek pisze:W "kartotece" zapisuje się skazanie na podstawie wyroku sądowego. Za co cię mają skazać, skoro nie posiadasz?
Od kiedy to tylko posiadanie jest karalne?
gzyp pisze:@pan jozek: a znasz kogoś komu zatarto wyrok?
gzyp pisze:KSIP bezterminowo przechowuje informacje o wyrokach, więc wątpliwa jest wg mnie możliwość pracy w służbach mundurowych z jakimkolwiek wyrokiem.
gzyp pisze:Za prowadzenie pod wpływem?
Od kiedy to tylko posiadanie jest karalne?
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.