Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
Skończ dziecko. Kłócenie się z Derbem to nie jest dobry pomysł, tym bardziej że ma rację i mogłeś przeczytać wątek. - 69p
Może ktoś testował? Jakie ilości powyższych, aby było pozytywnie odczuwalne?
Od jakiegoś czasu (robię je już ze godziny) widzę na świecącym ekranie laptopa jakby różowe wzory typu ładowanie się 25D-NBOMe. Nie są bardzo wyraźne, ale zdecydowanie jest trochę inaczej niż zwykle. Nic nie brałem, oprócz tauryny, kofeiny i jakiegoś izonylolu czy jakoś tak, wszystko w energetyku i paru buszków z malutkiego przepału. Nie czuję działania gandy, ani nie sądzę, żeby to ona tak działała. Nie czuję też jakoś szczególnie zmęczenia. Czy to może być PEA?
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Przemycali narkotyki z Hiszpanii w sklepach i automatach paczkowych. Rozpoczął się proces
Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku rozpoczął się proces przeciwko trzem zatrzymanym i aresztowanym mężczyznom z Gdyni, Suszu i Bochni oskarżonym o przemyt narkotyków z Hiszpanii. Trafiały one do Polski za pośrednictwem firm kurierskich.
Jak wygląda Luksemburg 2 lata po dekryminalizacji marihuany? Bilans zysków i strat
Kiedy myślimy o luźnym podejściu do marihuany w Europie, przed oczami stają nam holenderskie Coffee Shopy lub portugalska dekryminalizacja. Jednak to Malta i Luksemburg dokonały prawdziwego przełomu legislacyjnego. Latem 2023 roku Luksemburg stał się drugim krajem UE, który oficjalnie wpisał prawo do uprawy konopi w ustawy.
Palenie z trzeciej ręki staje się z czasem coraz bardziej szkodliwe
Bierne palenie – narażanie osoby postronnej na oddziaływanie dymu tytoniowego – jest dobrze rozpoznanym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Znacznie mniej wiadomo natomiast o „paleniu z trzeciej ręki”, czyli o sytuacji gdy dym z palonego papierosa już wywietrzał, a my wdychamy związki chemiczne, które po paleniu papierosów osiadły na ścianach, dywanach, meblach, firankach czy ubraniach.
