Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne lub dysocjacyjne.
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 80 / 22 / 0
Dziwi mnie ze jeszcze nikt sie ta roslinka tutaj nie zainteresowal :) Wedlug tego co mozna znalezc na necie ma bardzo wysokie stezenie DMT (1-3%!) i jest bardzo latwa w uprawie. I teraz pytanie, czy ktos z forumowiczow wie o niej cos wiecej i czy znacie jakies w miare wydajne sposoby ekstrakcji DMT z tejze roslinki ?
“The cost of sanity in this society, is a certain level of alienation”
― Terence Mckenna
  • 3900 / 244 / 13
Z każdej rośliny metoda jest taka sama w kilku odmiennych wariantach. Zasadź te phalarisy to zrobisz research;
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 80 / 22 / 0
Wlasnie mialem taki zamiar :) Nasiona mozna bez problemu na necie dostac.
“The cost of sanity in this society, is a certain level of alienation”
― Terence Mckenna
  • 451 / 14 / 0
a to nie jest czasem roślina pokrewna z Mozgą trzcinowatą -Phalaris arundinacea , no i udało ci się coś z tego wyciagnąc DMT ?
Kontakt: cardomar15@tutanota.com
%-D
  • 3127 / 27 / 0
Nikt nie wspomina, bo ekstrakcja z traw to poroniony pomysł. Ciężko wymierzyć, kiedy stężenie DMT jest odpowiednio wysokie, poza tym oczyszczanie jest dużo bardziej problematyczne, niż w przypadku ekstrakcji z kory mimosy.
High, how are you?
  • 3649 / 998 / 2
01 stycznia 2013warchlud123 pisze:
Wlasnie mialem taki zamiar :) Nasiona mozna bez problemu na necie dostac.
Nie ma jak to odkopać temat xD

Roślinka nadal legalna? Szukałem i nie mogłem znaleźć nasion, jedynie bliźniaczka Phalaris arundinacea jest dostępna.
Gdy możesz być kim chcesz. Bądź sobą. No chyba, że możesz być Son Goku, wtedy zawsze bądź Son Goku.
Posiąść wszelką wiedzę leży w zasięgu możliwości człowieka ~ Leonardo da Vinci
Szukaj mnie na: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
  • 16 / 2 / 0
i co w końcu udało się komuś jakoś sensownie pozyskać z tego DMT czy darować sobie bo myślę czy by nie kupić nasion
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Przełom w walce z depresją: jedna dawka DMT działa trzy miesiące

Wyobraź sobie, że jedna dawka substancji, trwająca zaledwie kilka minut, mogłaby rozpędzić ciężką depresję na pół roku. Naukowcy z Imperial College London przetestowali dimetylotryptaminę (DMT) u osób, u których standardowe leki zawiodły. Wyniki? Rewolucyjne. Czy to przełom w walce z depresją lekooporną, która dotyka milionów?

[img]
Marihuana wpływa na chorych odwrotnie niż na zdrowych. Jest nadzieja na nową terapię?

Używanie konopi indyjskich wiąże się z łagodniejszymi objawami choroby afektywnej dwubiegunowej (ChAD) – wynika z badań opublikowanych na łamach „Translational Psychiatry”. Okazuje się, że na osoby z ChAD konopie mogą wpływać odwrotnie niż na osoby zdrowe. Autorzy badań przestrzegają jednak przed wyciąganiem zbyt daleko idących wniosków (czyli na przykład przez zalecaniem chorym stosowania konopi). Mimo to w ich ocenie uzyskane wyniki powinny stanowić przyczynek do dalszych, zakrojonych na szerszą skalę, analiz.

[img]
Polskie wyroki a światowa nauka – kto ma rację w sprawie THC?

W Polsce przez lata obowiązywało uproszczone i krzywdzące równanie: wykryto THC we krwi, a więc automatycznie byłeś pod wpływem. Sytuacja uległa pozornej poprawie, gdy Instytut Ekspertyz Sądowych im. prof. Jana Sehna w Krakowie opracował wytyczne, które miały pomóc sądom rozróżnić stan „po użyciu” od stanu „pod wpływem”.