Główny podejrzany: Biały nalot w postaci plamistej na kwiatach i nielicznych odrastających z niego liściach. Prawdopodobnie mączniak, ewentualnie pleśń.
Są to zdjęcia rośliniaka sprzed 7 dni, teraz sprawa się znacznie pogorszyła! Poroznosiło się na większości z kwiatów. Co zrobić z tym fantem! Jaką taktyke działania obrać względem tego planta? Pomóżcie!!
Szkoda ciąć, szkoda cheminizować, szkoda jarać grzyba. Błędne koło się zamyka! Krzak stracony?
[ external image ]
[ external image ]
[ external image ]
Co zrobilibyście na moim miejscu? Pomocy!
Co Wy na to? Pleśn to, czy żywiczny szron :-D ?
Album "Magnetofon" nagrany w studio "Punkt G" w Giebułtowie w 2007 roku. Tym razem, muzycy opolskiej grupy, zapraszają słuchacza do krainy zwodniczo melancholijnych melodii na dzikie rodeo po pograniczu nieustępliwego rytmu i onirycznej pulsacji.
Nagranie: Artur Gasik, Jarek "Smoku" Smak
Miksy: Jarek "Smoku" Smak, Mariusz "Activator" Dziurawiec w Studio "As One"
nie powinna wpłynąć na wzrost bo on już sie kończy a choroba rozwija cie powoli
Co zrobilibyście na moim miejscu?!
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu
Psylocybina
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki
Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.