Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala
tomeq1989 pisze:bo nie chce mi się po takim mocnym tripie izolować kodeiny z thiocodinu
Z perspektywy czasu, jako że mialem dobre s&s załuje, że nie poszeł cały karton, ale i tak pierwsze spotkanie z tą substancja wspominam cudowanie:)
To raczej nienormalne, skoro inni mają po pierwszym razie głowice jądrową w mózgu.
Jest sens zarzucać jutro drugi karton?
PS. S&S miałem bardzo dobry, nikogo w mieszkaniu więc nikt nie mógł mi przeszkodzić.
W pewnym momencie zaczęły mi drętwieć mięśnie (to typowe dla LSD) i leciutko dygotać szczęka. W pewnym momencie widziałem marchew której nadałem sakralnych wartości. Jednak strasznie wymuszone to było..
Powiedzcie mi że dziady, co tu nie gra ?
Nie, chyba nic nie czytałeś o LSD. Jutro tolerka będzie. Za tydzień zjedz dwa kartony.
EDIT: Derb, tobie albo mi tak, ale gościu na pierwszy raz spodziewał się cudów na kiju, to jest rozczarowany. Ty byś się cieszył z takiego popołudnia, bo byś przy takiej dawce się właśnie na COŚ TAKIEGO nastawiał.
Papier gładki (jakby kredowy), absolutny brak smaku. Pierwotnie mały mieć po 150ug/szt. ,ale że przeleżały prawie rok w sreberku i strunówce, to zjadłem dwa. :)
Po 30 minutach charakterystyczne (dla mnie) poddenerwowanie oczekiwaniem na wejście. Po 50 minutach trip się rozpoczął i trwał jakieś 12h. Było pięknie, niczym pod koniec lat 90-tych.
IMHO było to LSD.
Posiąść wszelką wiedzę leży w zasięgu możliwości człowieka ~ Leonardo da Vinci
Szukaj mnie na: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:
misspillz.blogspot.com
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Marihuana i tytoń zmniejszają objętość mózgu. Te konkretne obszary ulegają zmianom
Marihuana i tytoń wpływają niekorzystnie na mózg. Analiza ponad 103 badań z udziałem ponad 72 tys. osób pokazuje, że używanie marihuany i palenie tytoniu wiąże się ze zmniejszeniem objętości mózgu. Naukowcy wskazują konkretne obszary, takie jak ciało migdałowate, hipokamp i istota szara, które ulegają zmianom.
Tak kawa wpływa na emocje. Badacze: efekt nawet bez kofeiny
Kawa nie działa wyłącznie przez kofeinę – i nie tylko „pobudza”. Nowe badanie opublikowane w prestiżowym czasopiśmie Nature Communications pokazuje, że regularne picie kawy zmienia skład bakterii jelitowych, wpływa na metabolizm, a także emocje i zachowanie. Co ważne, część tych efektów utrzymuje się nawet wtedy, gdy sięgamy po kawę bezkofeinową.kawa, badania naukowe, publikacje3 naukowe
CBZC uderza w narkobiznes. Zatrzymano 27 osób
Funkcjonariusze Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości zatrzymali 27 osób podejrzanych m.in. o wprowadzanie na terenie województwa opolskiego znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Z ustaleń śledczych wynika, że grupa zajmowała się dystrybucją marihuany oraz mefedronu, czerpiąc z tego procederu stałe korzyści majątkowe.
